Tootekategooriad

Müük:

Kokkupandava mööbli komplektid

Filtrēt

Näitan 1–12 tulemust 29-st

Nimi annab mõista, et seda mööblit saab kokku panna. See on üks selle peamisi eeliseid, sest kokkupandavad lauad ja toolid on ruumi nappuse korral hädavajalikud. Samuti pole nende transportimine keeruline, sest kokkupanduna on mööbel äärmiselt kompaktne.

Meie valikus olevad kokkupandavad lauad ja toolid avaldavad muljet oma kõrge kvaliteedi, esteetilise välimuse, elegantsuse, stabiilsuse ja vastupidavuse poolest. Ei tohiks ka unustada nende mitmekülgsust – need sobivad ideaalselt koju, kohvikutesse, restoranidesse jne, samuti juhtudel kui on vaja head ilmastikukindlat mööblit vabaõhuürituste jaoks

Kokkupandavad lauad

Plastikust, puidust või tugevast terasest kokkupandavad lauad meeldivad kindlasti neile, kes hindavad stabiilsust, vastupidavust ja kõrget kvaliteeti. Need lauad sobivad suurepäraselt kohvikute ja muude toitlustusasutuste väliterrassidele, koduaedade istumisnurkadesse või väliüritustele. Väike kokkupandav laud koos toolidega on reisimisel hädavajalik, pakkudes mugavust ja tekitades kodutunde.

Meie valikus on mitmesuguseid kokkupandavaid laudu erinevates värvides, suurustes ja vormides, mis vastavad igaühe vajadustele.

Kokkupandavad toolid

Seljatoega kokkupandavad toolid või kompaktsed taburetid – milline neist Sulle sobib? Need toolid on ehk kõige vajalikumad vabaõhuüritustel, kus mööblit tavaliselt ei ole. Ja kokkupandavaid toole võib olla nii palju, kui süda soovib! Need on elegantsed, stiilsed ja aitavad luua esteetilise, harmoonilise keskkonna. Sobivad ideaalselt kontsertidele, seminaridele ja erapidudele, näiteks pulma.

Kokkupandavad pingid

Kokkupandavad pingid on kerged, kompaktsed ning neid on väga lihtne kokku panna ja lahti teha. Parim on neid kasutada üritustel või lihtsalt oma aias. Kokkupandav mööbel ei vaja suurt hoiuruumi ja seda on uskumatult lihtne transportida – autos või lihtsalt käes kandes! Mugav käepide ja nende kerge kaal tagavad käepärase kandmise ka pikematel vahemaadel.

Matkamiseks ja muudeks välitegevusteks

Meie kokkupandavad plastikust lauad ja toolid on parim valik reisimiseks või õues vaba aja veet