Tootekategooriad

Müük:

Stretch laudlina pukklauale

Filtrēt

Näitan 1–12 tulemust 18-st

Ilmselt nõustuvad paljud, et kui jutuks on kõige ilusama, esteetilisema ja elegantsema laua tiitel, siis saab pärjatud kvaliteetse lauakattega kaetud laud. Ja sellel tekstiilitootel pole mitte ainult visuaalne, vaid ka praktiline funktsioon. Laudlinad kaitsevad lauda mehaaniliste mõjude, näiteks kriimustuste eest. Seega pole laudlinade eeliseid arvestades üllatav, et pidustuste ja ürituste korraldajad restoranid, kohvikud ja muud toitlustus- ja kaubandusettevõtted vajavad häid ja ilusaid laudlinasid. Kas oled proovinud venivaid laudlinu? Kui jah, siis oleme kindlad, et soovid neid juurde, ja kui ei, siis tasub neid kindlasti proovida! Stretch laudlinade plussid veenavad ümber isegi kõige suuremad skeptikud!

Miks valida stretch laudlinad traditsiooniliste laudlinade asemel?

Kui peaksime lühidalt kirjeldama meie valikus olevaid venivaid laudlinasid, siis peaksime mainima OEKO-TEX ® standardit, tootmisprotsessis kasutatavat kõrgeimat õmblustehnoloogiat, suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet ning kanga ja õmbluste tugevust. Venivad laudlinad ei kaota ka pika aja ja intensiivse kasutamise korral oma esinduslikku välimust

Nii ümmargused kui ka kandilised stretch laudlinad on samade kadestusväärsete omadustega. Võrreldes tavaliste laudlinadega on stretch kangaste abil väga lihtne ja vaevatu luua elegantne, pidulik ja väga korrapärane atmosfäär, nt kokteililaua kate. Pole vaja muretseda laudlinade maha libisemise pärast, sest stretch kangas hoiab sellised mured ära. Veelgi enam, need on kompaktsed ja võtavad hoiustades vähe ruumi. Samuti tasub mainida, et neid on väga lihtne hooldada, mis on eriti kasulik suure koguse laudlinade puhul. Seega on suured ja väikesed stretch laudlinad pukklauale väga mugavad ja praktilised.

Kuidas stretch laudlina lauale asetada? See on väga lihtne. Venita see üle lauaplaadi ja kinnita nurgad lauajalgade taha. Ongi kõik – laua usaldusväärse kaitse ja visuaalse külje eest on hoolitsetud! Meie müüdavatel ümmargustel või kandilistel stretch laudlinadel on äärmiselt kindlad elastsed kinnituskummid, seega võid kindel olla, et ka pärast mitmekordset kasutamist saad laudlina hõlpsasti peale panna ja see püsib sama kindlalt kui esimesel korral.

Laudlinad õues kasutamiseks

Meie stretch laudlinad sobivad suurepäraselt õues kasutamiseks, sest need on ilmastiku mõjudele suhteliselt vastupidavad, kangas ei pleegi päikese käes ja neid on pärast mustuse maha pühkimist lihtne pesta.

Kui vajad laudlina kandilisele õuelauale, vali vastav kuju, ja kui vajad laudlina ovaalsele või ümmargusele lauale, leiad meie valikust ka selleks sobiva mudeli.

Meil on kahes värvitoonis stretch laudlinasid – must ja valge. Mõlemad on ideaalsed välitingimustes kasutamiseks. Valged laudlinad on elegantsed, romantilised, klassikalised ja esteetilised, mistõttu sobivad need ideaalselt cateringi, ürituste, pidulike vastuvõttude, pidustuste ja isegi näiteks pulmade jaoks! Mustad laudlinad annavad vastupandamatu soliidsuse ja on ideaalne valik moodsa stiili jaoks, kui soovid eksklusiivsust ning kui esikohal on peen luksus ja soliidsus.

Stretch laudlinade eest hoolitsemine

Müügil olevad kvaliteetsed stretch laudlinasid on väga lihtne hooldada – neid saab kuiva või niiske lapiga puhtaks pühkida ning neid võib pesta madalal temperatuuril. Pärast puhastamist pole vaja triikida, sest laudlinad sobivad ideaalselt lauale ja ja kortse pole. Seega pole nende puhul tegemist lihtsalt suurepärase esteetiline välimusega, vaid ka aja kokkuhoiuga!

Need laudlinad ei kaota oma algset välimust ja suurepäraseid omadusi isegi pärast paljusid pesukordi.

Kodudesse, terrassidele, üritustele, pidustustele ja mujale sobilikud stretch laudlinad on meie e-poes väga soodsate hindadega. Ja allahindluste korral või hulgi ostes on igal kliendil võimalus soodushindu nautida, kuid mitte kvaliteedi arvelt! Veebist ostmine on siin väga mugav ja kiire.

Toode on edukalt ostukorvi lisatud