Telgi tarvikud

Loe rohkem
9,99 €
Kohaletoimetamine 1-2 tööpäeva jooksul
Võib täita: Liiva või kividega
Lisaraskuse tüüp: Universaalne, sobib kõikidele telkidele.
Maksimaalne kaal täidetuna: kuni 14 kg

Meil on valik kvaliteetseid, vastupidavaid ja kiiresti kokkupandavaid pop-up telke. Liigitame telgid vastavatesse kategooriatesse vastavalt erinevatele tehnilistele näitajatele: Ekostrong, Proframe, Titan ja Premium+, seega leiab igaüks oma vajadustele vastava toote. Kokkupandavate telkide kindlaks omavaheliseks ühendamiseks või toote kasutamiseks kindlal alusel soovitame tutvuda jaotisega „Telgi lisatarvikud“. Lisatarvikud on äärmiselt soodsa hinnaga, kuid teevad telkide kasutamise lihtsamaks ja mugavamaks.

Lisatarvikud kokkupandavatele telkidele

Otsustasid oma telgi muru asemel kõvale pinnasel püstitada? Vajad rohkem ruumi, seega ühendad mitu kokkupandavat telki omavahel ja muretsed lekete pärast vihmase ilma korral? Lisatarvikud on lahendus! Lisatarvikute (rennid, telgiraamiühendused või lisaraskused) abil ei teki mingeid tehnilisi probleeme ning saad kasutada tugevaid ja funktsionaalseid kokkupandavaid telke just nii nagu vajad ja seal, kus vajad.

Meie veebipoest leiad erinevat tüüpi telke erinevates suurustes: 2x2, 2x3, 3x3, 3x4,5, 3x6, 4x6, 4x8 meetrit. Sünnipäevadel või koosviibimistel koos pere ja sõpradega, messidel ja üritustel võid vajada suuremat või spetsiifilisemat kokkupandavat telki. Ideaalne lahendus on omavahel kaks telki kombineerida. Zeltpro telkide raamide omavaheline ühendamine aitab Sul seda teha kvaliteetselt ja kindlalt. Premium+ telkide ühendamiseks vajad 50 mm kuusnurkset ühendust, Proframe ja TITAN telkide puhul 40 mm kuusnurkset ühendust ja Ekostrong telkide puhul 30 mm neljakandilist ühendust. Telgi raami ühendused on valmistatud kõige kvaliteetsematest materjalidest, andes Sulle vastupidava ja taskukohase toote korduvaks kasutamiseks.

Ühendusrenn

Pop-up telkide valikus on lisaks väga tugevale raamiprofiilile (valida saab nii terase kui ka alumiiniumi vahel), mis on korrosioonikindel, UV-kindel ja kauakestev, ka vastupidav telgikate. See on valmistatud polüestermaterjalist, millel on täiendav PVC-kate ning täiustatud õmblustehnoloogia tagab tugevad õmblused, mis muudab selle kergesti hooldatavaks ja vihmakindlaks. Kahe või enama telgi omavahel ühendamisel jäetakse tühimik, et vesi saaks vihmase ilma korral ära voolata. Maksimaalse mugavuse tagamiseks ja inimeste või  esemete vihma eest kaitsmiseks pakume telkidele erinevaid omavahel ühendatavaid vihmaveerenne. Meie veebipoest leiad Zelpro ühendusrennid mustas ja valges värvitoonis, mis on sõltuvalt Sinu telgi suurusest saadaval 2, 3, 4, 5, 6, 8 meetri pikkuses.

Täidetavad lisaraskuseid

Tavaliselt arvatakse, et pop-up telgid püstitatakse pehmele pinnasele (murule), kuid neid saab püstitada ka kõvale pinnasele! Telkide asfaldile, munakividele või mis tahes muule pinnale püstitamiseks vajad täidetavaid lisaraskusi. Neid saab hõlpsasti telgi jalgade külge kinnitada ja liiva või killustikuga täita, et luua stabiilsed, kuni 14 kg kaaluvad, raskused. Täidetavad lisaraskused näevad esinduslikud välja, ei riku esteetilist välimust, ei võta pärast tühjendamist palju ruumi ja neid on lihtne hoiustada.

Osta kõik telgi tarvikud veebist soodsamalt!

Võtke ühendust!