Kokkupandavad pingid

Loe rohkem
39,00 €
44,00 €
Kohaletoimetamine 1-2 tööpäeva jooksul
Värv: Valge
Materjal: Teras koos tugevdatud plastikuga.
Sobib kasutamiseks: Õues ja siseruumides
-11%
39,00 €
44,00 €
Kohaletoimetamine 1-2 tööpäeva jooksul
Värv: Must
Materjal: Teras koos tugevdatud plastikuga.
Sobib kasutamiseks: Õues ja siseruumides
-11%
54,00 €
59,00 €
Laost otsas
Värv: Valge
Materjal: Teras koos tugevdatud plastikuga.
Sobib kasutamiseks: Õues ja siseruumides
-8%

Me kõik vajame mööblit kodus, kontoris ja muudes paikades. Siiski tuleb ette olukordi, kus on vaja täiendavat mööblit suure hulga inimeste jaoks, näiteks korraldades üritust või erapidu, kus on palju külalisi jne. Loomulikult ei ole meil oma kodus kümneid või isegi sadu toole - kuhu me nii palju toole ära mahutaksime? Sellisel juhul valivad paljud inimesed rentimise võimaluse. Kui aga vajad lisamööblit sagedamini, muutub rentimine kalliks. Oma mööbli ostmine on palju kuluefektiivsem. Kuid siin on taas hoiustamise probleem. Ja kokkupandavad pingid võivad selle probleemi täielikult lahendada. Näiteks meie veebipoe mugavad ja ilusad kokkupandavad pingid sobivad ideaalselt seminaridele, etendustele, kontsertidele ja muudele üritustele, erapidudele, koduterrassidele, restoranidesse ja kohvikutesse.

Kokkupandavad pingid siseruumides kasutamiseks

Kui on vaja ära mahutada suur hulk inimesi, on küsimus, kust neile istumiseks mööblit saada. Sellises olukorras on plastikust kokkupandavad pingid ideaalne ja tõhus lahendus, pealegi on need taskukohased.

Kokkupandavad pingid on vajalikud nii väikestel kui ka suurtel üritustel, samuti erapidudel, näiteks sünnipäevadel, ristimistel, pulmades jne.

Plastikust pink on ka kodus suureks abimeheks, eriti kui Sul on palju külalisi. Selle võib paigutada ka väikesele rõdule. Istu mugavalt oma hommikukohvi või lemmikraamatuga ja pane pink kokku, kui Sa seda ei kasutata. Kokkupanduna ei võta see peaaegu üldse ruumi!

Kokkupandavad pingid välitingimustes kasutamiseks

Meie veebipoes müügil olevad plastikust pingid sobivad ideaalselt välitingimustes kasutamiseks. Need on 100% veekindlad ja muudele keskkonnateguritele vastupidavad, seega ei saa nende pind kahjustada ja pingid ei kaota oma funktsionaalsust ega esinduslikku välimust. Pinkide korrosioonivastase värviga värvitud raam võimaldab nautida pinkide eeliseid õues, ilma et peaksid muretsema mööbli esialgse väljanägemise kahjustumise pärast. Need pingid on väga kerged, kuid samas tugevad ja vastupidavad, mis teeb neist pikaajalise investeeringu. Neid saab kiiresti lahti ja kokku panna ning on mõeldud sagedaseks kasutamiseks, seega saad nende võlusid pikka aega nautida.

Vali need pingid vabaõhuetenduste, treeningute, kontsertide, samuti, tuuride ja muude ürituste jaoks.

Tasub märkida, et kokkupandav mööbel ei tekita transpordil probleeme - see on nii kompaktne, et vajab minimaalselt ruumi!

Kuidas pinki valida?

Kokkupandavate pinkide valimisel tuleb endale esitada mõned küsimused:

Kus neid pinke kasutatakse: õues või siseruumides?

Milliseid mõõtmeid vajad?

Kui palju inimesi on vaja mahutada?

Kas on vaja laudu koos pinkidega või ainult pinke?

Vastused nendele lihtsatele küsimustele võimaldavad kindlaks teha Sinu vajadused ja hõlbustavad seega valikuprotsessi.

Loomulikult eelista ainult tooteid, mis on usaldusväärsed, tugevad ja hästi toimivad.

Ostmine veebist

Veebist ostmine on tänapäeval levinud praktika: see on mugav, kiire, soodne ja võimaldab osta soovitud kaupa kodust lahkumata, luues seega võimaluse tõhusalt aega säästa. Ka meie pakume seda võimalust - kokkupandavad lauad ja pingid õue ja siseruumidesse on meie klientidele veebist kättesaadavad.

Meie e-poes ostlemine on väga mugav, sest saad sortimenti vastavalt asjakohastele kriteeriumidele filtreerida. Igal tootel on kirjeldus, täpne hind, allahindlus ja hulgihinnad, see tähendab: võimalus maksta palju vähem.

Toimetame Sinu kauba sujuvalt ja kiirelt kohale üle Eesti.

Võtke ühendust!