Infrapuna soojuskiirgurid

Loe rohkem

Soojus pakub jahedama ilma korral tõelist hubasust, rõõmu ja mugavust. Kuid isegi hiliskevadel või suvel ei saa me ootamatute ilmamuutuste tõttu seda alati nautida. Olgu tegemist kauaoodatud peo korraldamisega, klientide toitlustamisega restoranis või vihmase ilmaga vabas õhus kauplemisega. Siinkohal on gaasi- või infrapunasoojendi hädavajalik . Meie tootevalikust leiad kõikvõimalikke soojendeid: infrapuna soojuskiirgurid, seinale paigaldatavaid terrassisoojendeid, kaugjuhtimispuldiga elektrilisi küttekehasid jm.

Kõik meie müüdavad infrapuna soojuskiirgurid on kvaliteetsed, valmistatud usaldusväärsete tootjate poolt ning sobivad nii sise- kui ka välitingimustes kasutamiseks. Need sobivad terrassidele, kütteta rõdudele, restoranidesse, kohvikutesse ja muudesse toitlustusasutustesse, müügitelkidesse, üritustele, tööstushoonetesse, vabaõhufestivalidele ja mujale. Kui otsid usaldusväärset ja vastupidavat infrapunakiirgurit, leiad selle kindlasti meie valikust.

Infrapuna soojuskiirgur terrassile

Terrass on üks meie lemmikpaikadest, kus saab nautida hilist hommikusööki perega, maitsvat lõunasööki, õdusat õhtusööki, lõbusat koosviibimist sõpradega, väikest privaatset pidu või lihtsalt rahulikku lugemist koos tassi teega. Tegelikult on just jahe ilm sageli põhjuseks, miks terrassil veedetud mõnusaid hetki liiga väheks jääb. Seda võib aga täielikult muuta infrapuna soojuskiirguri abil. Meie tootevalikus on palju niiskuskindlaid tooteid, mis on ideaalsed välitingimustes kasutamiseks. Sõltuvalt terrassi suurusest on lihtne leida endale sobiv soojuskiirgur.

Terrassidele valitakse sageli lakke paigaldatavad infrapunasoojendid, näiteks laelambi tüüpi kiirgurid. See valik sobib ideaalselt nii põhifunktsiooni kui ka esteetilise välimuse.

Infrapuna soojuskiirgurid restoranidesse ja kohvikutesse

Restoranide, kohvikute ja muude toitlustusasutuste terrassid ning muud välialad on külastajate seas väga populaarsed. Kuid kehv ilm, niiskus ning jahe temperatuur muudavad ka need külastajatele vähematraktiivseks. Kui Sa ei soovi, et jahe ilm külastajate arvule negatiivset mõju avaldaks, paigalda infrapuna soojuskiirgur. Saad valida rippuva või seinale paigaldatava tüübi vahel. Viimased sobivad modernsesse ja kaasaegsesse keskkonda, samas kui rippuvad soojuskiirgurid sobivad rustikaalsesse, maalähedasesse, vintage ja boho tüüpi interjööri.

Millised on infrapuna soojuskiirgurite eelised?

Säästlikkus. Kriteerium, mis on paljude jaoks oluline. Infrapuna soojuskiirgurite tootmisprotsessis kasutatakse kaasaegseid, kvaliteetseid materjale ja uuenduslikke lahendusi - kõik need aspektid tähendavad, et elektrikulu väheneb umbes kolmandiku võrra!

Suur köetav pind. Muidugi sõltub soojendi köetav ala seadme võimsusest. Meie tootevalikust leiad soojendid, mis kütavad kuni 35 ruutmeetri suuruseid ruume.

Niiskuskindlus. Kui soojuskiirgur vastab niiskuskindluse klassile, võib seda kasutada mitte ainult siseruumides, vaid ka välitingimustes! Nii saad luua mugavuse ja hubasuse oaasi oma töökohas, üritusel, isiklikul peol või perega terrassil lõõgastudes.

Pult. Ostes puldiga infrapuna soojuskiirguri, saad nautida maksimaalset kasutusmugavust.

Taimer. Soojuskiirgur võib olla varustatud taimeriga: see funktsioon võimaldab väga lihtsalt määrata aja, mille järel seade välja lülitub. See on väga mugav, kui oled kodust eemal ja soovid ruumi veidi rohkem soojendada või kui soovid lihtsalt mugavust, et ei peaks muretsema seadme väljalülitamise pärast teatud aja möödumist.

Ei koorma silmi. Sõltuvalt valitud soojendist võivad need olla valmistatud nii, et kiirgus hajub soojendatavasse piirkonda, ilma ereda valguseta. Seetõttu on see silmadele täiesti ohutu ja ei tekita ebamugavustunnet.

Lihtne kasutada. Meie soojendite valikut on lihtne kasutada ja küsimustel tekkimisel on meie meeskond alati valmis vastama, nõu andma ja teavet jagama.

Lihtne paigaldus. Suurepärane on see, et soojendeid on lihtne ja kiire paigaldada nii seinale kui ka lakke. Juhised ja kinnitused on kaasas.

Ostmine veebist

Paljud teist juba hindavad veebist ostmise eeliseid: kiirus, soodsad hinnad, mugavus, sõltumatus poe strateegilisest asukohast ja lahtiolekuaegadest jm. Saad osta endale sobival ajal kõikjalt! Sageli pakuvad e-poed ka palju laiemat valikut kui füüsilised müügikohad. Seepärast kutsume oma kliente üles kasutama ära e-ostlemise võimalusi. Vali infrapuna soojuskiirgur meie laiast valikust. Mugavuse huvides filtreeri valikut värvi, hinna ja võimsuse järgi. Meie tootevaliku soodushinnad algavad vähem kui 100 eurost, samas kui hulgihinnad ja kampaaniad võivad anda võimaluse maksta veelgi vähem!

Võtke ühendust!