Peotelgid

Loe rohkem

Üritusi planeerides soovime alati, et üritus kulgeks sujuvalt ja ilma tõrgeteta. Väliüritust planeerides võivad väljakutsed olla veelgi suuremad: halb ilm, vihm, tuul, liigne kuumus jne. Kõigi nende probleemide vältimiseks on peotelk ükskõik millise õues toimuva peo puhul hädavajalik. Meie müüdavad peotelgid kaitsevad vihma, päikese ja tuule eest. Hästi valitud telk võib olla ka suurepärane aktsent peokujundusele ning luua hubase ja sooja atmosfääri.

Peotelke on palju erinevaid, kuid me aitame Sul valida laiast valikust sobiva, võttes arvesse mitte ainult Sinu vajadusi, vaid ka rahalisi võimalusi.

Peotelk võib olla valmistatud erinevatest materjalidest: erinevast kattest (PVC/PE), erinevatest profiilidest ja konstruktsioonidest. Vastavalt sellele on nendel telkidel erinev vastupidavus ilmastikutingimustele. Meie valikus on palju erinevaid võimalusi, seega on Sinu ees suur sortiment!

Peotelgid

Peotelk on mis tahes pidustuste silmatorkav osa. Suurim pluss on see, et seda saab kasutadaa nii lühiajaliselt (ühel korral) kui ka püstitada pikemaks ajaks Sinu enda või ettevõtte hoovi. Pikaajaliste peotelkide müük on eriti populaarne suvehooajal, millal paljud inimesed naudivad välipidustusi.

Peotelke on võimalik mugavalt otse veebist tellida ja seda murdosa hinnaga võrreldes teiste ostukohtadega. Igale kliendile antakse võimalus valida erineva suurusega telk. Meie, Sinu partner, pakume peotelke vastavalt Sinu individuaalsetele vajadustele ja rahalistele võimalustele.

Telgid sobivad ideaalselt ja neid kasutatakse kõige sagedamini:

Pulmades

Ristimistel

Sünnipäevadel

Messidel

Äriõhtusöögidel maapiirkonades

Linnapidustustel

Muudel isiklikel ja ettevõtete pidustustel

Kuidas valida peotelki?

Olenemata sellest, kas korraldad linnaüritust, pulmi või privaatset sünnipäevapidu, muudab telk Sinu pidustused muljetavaldavamaks. Lisaks peo peamiseks tõmbenumbriks olemisele lisavad peotelgid väliruumile võlu. Kui kaalud peotelgi ostmist, on soovitatav arvestada järgmiste punktidega:

Välisruumi suurus. Mida väiksem on väliala, seda väiksema telgi saad püstitada. Tasub meeles pidada, et ka telgist väljapoole tasub jätta veidi lisaruumi. See on väga oluline telgi optimaalseks kinnitamiseks. Meie telgid pulmadeks ja muudeks pidustusteks on erineva suurusega - 4x4 kuni 10x50 meetrit. Vastavalt Sinu vajadustele saame pakkuda nii pikemaid ja kitsamaid kui ka laiemaid telke.

Külaliste arv. Mida rohkem külalisi peol osaleb, seda ruumikam peab telk olema. Kui Sul on palju külalisi, tasub kaaluda kahe telgi kasutamist. Nendes küsimustes on alati kõige parem meiega konsulteerida. Iga külaline peaks end telgis mugavalt tundma ja üksteisega mitte liiga lähestikku istuma. Kui külaliste arv on väga suur, saab püstitada telke, mis mahutavad kuni 2000 inimest.

Asukoht ja ilmastikutingimused. Teame hästi, et ilma ei saa ennustada, kuid peotelgid on erilised, sest need on hubased ja pakuvad kaitset tuule või vihma eest ning kuumadel päevadel ka UV-kiirguse eest.

Kõrguse piirangud. Kui kavatsed telgi siseruumides püsti seada, arvesta ruumi kõrgust, laiust ja pikkust. Õues peaks arvestama ka sellega, kas põõsad, puud ja muud objektid segavad telki.

Sinu isiklik nägemus. Kuigi peotelk võib esmapilgul väljastpoolt tunduda lihtsa valge lõuendina, lisavad õiged kaunistused ja esitlus ainulaadset ilu. Kui Sul on raskusi õige telgi valimisega, võid alati konsulteerida meie klienditeenindajatega, kes aitavad teha õige otsuse ja valida õige suuruse.

Peotelkide hinnad

Hind sõltub:

Suurusest

Konstruktsioonist

Komplektist sisalduvast

Telgi materjalid (PVC/PE)

Pakume Sulle alati kõige soodsamaid peotelke, hulgi- ja soodushindu! Lisateabe saamiseks helista või saada e-kiri.

Võtke ühendust!