Mobiilsed konditsioneerid ja õhujahutid

Loe rohkem

Suvine kuumus võib tunduda suurepärane kui oled õues, kuid siseruumidesse minnes muutub kuumus suvel tihti väljakannatamatuks. Kõige tõhusam lahendus siseruumides valitsevast kuumusest ülesaamiseks on konditsioneer. Seinale kinnitatav kliimaseade on aga kallis ja tõenäoliselt ei kasuta sa seda aastaringselt piisavalt. Energiasäästlikud mobiilsed konditsioneerid osutuvad seega tihti palju kuluefektiivsemaks lahenduseks, sest need on odavamad.

Mobiilsed konditsioneerid saab kiiresti liigutada ühest toast teise ning neid saab hõlpsasti kokku pakkida ja talveks hoiule panna. Meie veebilehel müüdavad väikesed mobiilsed konditsioneerid pakuvad heal tasemel kliimaseadme kvaliteeti olenemata nende täpsemast kasutuskohast ja neid saab hõlpsasti teisaldada.

Mobiilsete õhukonditsioneeride kasutamise peamised eelised

Mobiilsus: mobiilsed õhukonditsioneerid on loodud nii, et neid on vajaduse korral hõlpsalt ja kiiresti võimalik ühest ruumist teise liigutada. Majaomanikud saavad konkreetset piirkonda jahutada ilma kallima kliimaseadme püsivasse paigaldusse investeerimata;

Madal hind: mobiilsed konditsioneerid on palju odavamad kui traditsioonilised kliimasüsteemid. Kui sa elad üürikorteris või kui sa ei soovi mõne aastas esineva kuuma suvepäeva tõttu püsivasse kliimaseadmesse suurt investeeringut teha on meie veebilehel müüdavad mobiilsed õhujahutid suurepärane lahendus oma tubade jahutamiseks; 

Lihtne paigaldamine: erinevalt teistest kliimasüsteemides paigaldatakse kaasaskantavad mobiilsed kiiresti ja minimaalse pingutusega. Nende paigaldamine ja kasutamine ei nõua erilisi spetsialisti oskuseid ja mobiilsete konditsioneeride hooldamine on väga lihtne;

Aastaringne töö: paljud meie e-poes müüdavad mobiilsed konditsioneerid on lisaks jahutamisele ka mitmekülgsed ning täidavad lisaks õhu jahutamisele ka teisi funktsioone, nii et saad neid sõltuvalt sellest, mida vajad, kasutada neid kliimaseadme ja küttekehana.

Mobiilsete konditsioneeride hooldus

Ka mobiilne konditsioneer vajab hooldust, kuid õnneks suudab seda iga kasutaja lihtsalt ka ise teha. Nagu iga kliimaseadme puhul, nõuab ka mobiilne õhukonditsioneer, et sa selle õhufiltrid aeg-ajalt välja vahetaksid või puhastaksid vastavalt tootja soovitustele. 

Võimalik, et pead ka niiskuse kogumise alust tühjendama. Kui sa seadet parasjagu ei kasutata, pane see tagasi ümbrisesse või kata presendiga, et vältida tolmu sissepääsu. Nii tagad, et mobiilse õhukonditsioneeri kvaliteet kasutamata olekus ei halvene ja saad selle vajadusel uuesti kiiresti kohe kasutusse võtta. 

Mobiilsed konditsioneerid koju

Mobiilsed õhujahutid on arusaadavalt madalama efektiivsusega teiste kliimaseadmetega võrreldes. Seetõttu sobivad nad kasutamiseks eelkõige väiksemates ruumides, kus jahutava õhu hulk ei ole liiga suur. Meie veebilehel müüdavate mobiilsete õhukonditsioneeride puhul on ära toodud hinnanguline ruumi suurus, kus need on kasutamiseks ideaalsed.

Mobiilsed konditsioneerid on suurepärane lahendus sinu kodus üksiku ruumi või mõne väiksema ruumi jahutamiseks. Need on kasutamiseks kulutõhusad, väga kergesti paigaldatavad ja lihtsalt ka hooldatavad. Kui vajad mobiilset konditsioneeri vaata meie e-poes olevat tootevalikut ning leia endale sobiv lahendust oma ruumide jahutamiseks.

Võtke ühendust!