Laudlinad

Loe rohkem

Oleme harjunud, et laud on mööbliese, mille juures  veedame palju aega. Pühapäevaseid hommikusööke perega, lõunasööke kolleegidega või pidulikke õhtusööke sõpradega on raske ilma laudadeta ette kujutada, mistõttu kasutame sageli erinevaid sisustusdetaile, et stiilidega katsetada ja luua teistugune atmosfäär. Kaunid laudlinad, näiteks pulmalaudlinad, on sisekujundusaktsent, mis võib luua luksusliku ja piduliku meeleolu taskukohase hinnaga ning luua ruumis puhta ja esteetilise ilme. Lai valik erinevaid laudlinade suurusi ja värve võimaldab Sul uuendada oma köögi, söögitoa või elutoa väljanägemist või anda lisaväärtust oma restoranile ja peokohale. Teine oluline omadus on laudade kaitse, mis võimaldab nautida kvaliteetaega, ilma et peaks muretsema kangekaelsete plekkide või kuuma/külma mõju pärast mööblile. Laudlina stiilne disain ning tugev ja vastupidav kangas muudavad selle sisustuselementi kodus, restoranis, kohvikus või peol lausa kohustuslikuks.

Me pakume laia valikut laudlinasid.

Laudlina on praktiline ja efektne sisustuselement, mis loob keskkonnas piduliku meeleolu ja elavdab kodu interjööri. Kõige tähtsam on valida toode, mis vastab Sinu vajadustele. Meie lai valik laudlinasid tagab sujuva ostukogemuse ja Sinu ootuste täitmise.

Pakume erineva kujuga (kandiline, ümmargune, kummipaelaga) ja erinevat värvi laudlinu. Värvivalik on väga lai: valge, burgundia, kreemikas, punane, pruun, helehall ja tumehall ning must. Valged polüestrist laudlinad pulmadeks võivad luua rõõmsa ja piduliku meeleolu; kreemikad ja hallid toonid sobivad enamikesse interjööridesse ja on mitmekülgsed; punased või burgundia toonid loovad luksusliku ilme ja võtavad peamise värviaktsendi rolli, samas kui mustad laudlinad loovad originaalse ja eksklusiivse ilme. Värvi valides tuleks võtta arvesse restorani, hotelli või kodu sisekujundust, kasutatavaid nõusid ja lauakaunistusi ning serveeritavate toitude värvilahendust.

Meie poes pakutavad laudlinad on valmistatud kõige kaasaegsemate õmblustehnoloogiate ja erakordselt kvaliteetsete materjalide abil. Seetõttu on need OEKO-TEX® sertifikaadiga, seega võid olla kindel, et saad kvaliteetse toote. Laudlinad on valmistatud ühest kangatükist, mistõttu puuduvad neil ühendusõmblused, ning tugevdatud äär tagab vastupidavuse. Otsid praktilist lahendust? Soovitame teflonkangast laudlinu, mis on immutatud ja määrdumiskindlad, seega ei imbu lauale läinud vedelik laudlina sisse ja need püsivad kogu peo või õhtusöögi aja laitmatult puhtad.

Selle tootekategooria populaarne lisa on laudlinaklambrid.. Restoranides, kohvikutes ja hotellides on see suurepärane võimalus hoida laudlina esinduslikuna ja kaitsta seda tuulise ilma eest. Need klambrid muutuvad kodumajapidamistes üha populaarsemaks, sest see on suurepärane kaitsemeede, kui Sul on väikesed lapsed või lemmikloomad.

Laudlinad ümmargustele ja muu kujuga laudadele

Nii veebist kui ka füüsilistest kauplustest laudlinu ostes tekib sageli küsimus, millist suurust ja materjali valida. Meie meeskond on valmis Sind nõustama ja Sinu küsimustele vastama ning oleme koostanud lühikese juhendi, et saaksid soetada oma vajadustele sobiva laudlina.

Ümmargusele lauale sobib kõige paremini samasuguse kujuga laudlina. Kuid üha enam kasutatakse kodude ja restoranide interjöörides ka ruudukujulisi tekstiile, et luua moodne ja eklektiline välimus. Selle toote suuruse valimisel ümmarguse või ovaalse laua jaoks pead mõõtma lauaplaadi läbimõõdu ja arvestama laudlina servade pikkusega. Pakume laias valikus erinevaid suurusi: 150 cm, 220 cm, 300 cm, 320 cm ja muud.

Kandilistel laudadel kasutatakse tavaliselt sama kujuga laudlinu, kuid kasutades eri värvi ovaalseid või ümmargusi tekstiile saab luua unikaalseid ja pilkupüüdvaid kujundusi. Sellise laua jaoks laudlina suuruse valimisel tuleb arvestada lauaplaadi pikkust ja laiust ning laudlina servade pikkust. Meie tootevalikust leiad selle toote erinevates mõõtmetes: 150x150 cm, 150x250 cm, 220x220 cm, 310x220 cm või teised, seega leiad hõlpsalt endale sobiva variandi.

Stretch laudlinad on eriti populaarsed pukklaudadele ja kandilistele laudadele.

Need ei loo mitte ainult täpset ja korrapärast ilmet, vaid pakuvad ka suurepärast kaitset ja praktilisust. See toode on populaarne ning sobib pulmades ja restoranides kasutamiseks, kuid on jõudmas ka kodude interjööridesse. Pukklaudade puhul tuleb toote suuruse valimisel mõõta lauaplaadi läbimõõt ja kogu mööblieseme kõrgus ning kandilise laua puhul lauaplaadi pikkus ja laius ning laua kõrgus. Vastavalt lauatüübile pakume järgmisi suurusi: 110x80 cm ja 152x70x74 cm, 180x74x74, 240x74x74 ja muud.

Nagu mainitud, tuleb arvestada sellega,kui pikalt peaks laudlina äär üle serva ulatuma. Kuidas seda teha? Üldiselt arvestatakse, et selle dekoratsiooni elemendi servad peaksid langema vähemalt 15 sentimeetrit, kuid optimaalne pikkus oleks 25-40 sentimeetrit. Sellise pikkusega laudlinad sobivad ideaalselt nii sünnipäevapeole kui ka argipäeva, ja kui valmistud mõneks eriliseks sündmuseks, on maani ulatuv laudlina tõeline sisekujunduslik tippklass.

Kuidas valida laudlina eriliseks sündmuseks?

Erilisteks sündmusteks valmistudes soovime, et pidu kulgeks ladusalt, atmosfäär oleks meeldiv ja laud näeks stiilne välja. Arvestada tuleb Sinu nägemusega peost.

Kas korraldad elegantset ja klassikalises stiilis pidu? Selleks sobivad ideaalselt valged, kreemikad ja hallid kangad ning luksuslikuma efekti saavutamiseks võid valida maani langeva laudlina. Kaasaegse klassikalise välimuse loomisel on moodne kasutada erinevate vormide ja värvide, näiteks musta ja valge kombinatsiooni.

Korraldad teemapidu?

Lai värvivalik võimaldab sobitada oma laudlina värvi olemasolevate kaunistuste ja kodu sisustusega. Pidulike tähtpäevade, näiteks jõulude puhul, ulatub laudlinade valik punasest valgeni, seega on oluline võtta arvesse oma isiklikku maitset ja ümbritsevat keskkonda.

Kas korraldad pidu, kuhu on oodatud palju külalisi?

Sellistel puhkudel sobib ideaalselt määrdumiskindel laudlina. Seda toodet on äärmiselt lihtne puhastada ja vedelik ei imbu laudlina sisse, seega säilib puhas ja esteetiline laud kuni peo lõpuni. Stretch laudlinad on samuti populaarne valik seda tüüpi koosviibimisteks, sest need pakuvad maksimaalset kaitset mööbli kulumise eest ja loovad ruumis korratunde.

Laudlinu veebist ostes saad nautida erinevaid soodus- või hulgihindu ja tarnet ükskõik millisesse Eesti paika.

Võtke ühendust!