Pop-up telgid

Loe rohkem
239,00 €
285,00 €
Kohaletoimetamine 1-2 tööpäeva jooksul
Suurus: 3x2
Telgi profiil: Terasest 40 mm kuusnurkne
Komplekt: Täiskomplekt koos 4 seina ja kinnitusvaiadega
-16%
419,00 €
480,00 €
Kohaletoimetamine 1-2 tööpäeva jooksul
Suurus: 3x6
Telgi profiil: Terasest 40 mm kuusnurkne
Komplekt: Täiskomplekt koos 4 seina ja kinnitusvaiadega
-12%
239,00 €
289,00 €
Kohaletoimetamine 1-2 tööpäeva jooksul
Suurus: 3x2
Telgi profiil: Terasest 40 mm kuusnurkne
Komplekt: Täiskomplekt koos 4 seina ja kinnitusvaiadega
-17%
209,00 €
219,00 €
Kohaletoimetamine 1-2 tööpäeva jooksul
Suurus: 2x2
Telgi profiil: Terasest 40 mm kuusnurkne
Komplekt: Täiskomplekt koos 4 seina ja kinnitusvaiadega
-4%
515,00 €
565,00 €
Kohaletoimetamine 1-2 tööpäeva jooksul
Suurus: 3x4,5
Telgi profiil: Alumiinium 40 mm kuusnurkne
Komplekt: Täiskomplekt koos 4 seina ja kinnitusvaiadega
-8%
655,00 €
699,00 €
Kohaletoimetamine 1-2 tööpäeva jooksul
Suurus: 3x6
Telgi profiil: Alumiinium 40 mm kuusnurkne
Komplekt: Täiskomplekt koos 4 seina ja kinnitusvaiadega
-6%

Funktsionaalsed, kvaliteetsed ja vastupidavad pop-up telgid on mõeldud mitte ainult ettevõtetele, vaid ka eraisikutele - suurepärane valik peole, vaba aja veetmiseks, tagahoovi istumisalale või jaemüügipunkti. Kui sa soovid teada, kes müüb kvaliteetseid easy-up telke soodushinnaga, tutvu meie suure valikuga. Miks neisse investeerida ja kuidas teha õige valik?

Müügitelgid

Pop-up telgid on väga hea lahendus mugavust hindavatele inimestele. Lai disainivalik annab igaühele võimaluse leida oma vajadustele sobiv telk. Müügitelkide üks peamisi eeliseid on nende äärmiselt kiire kokkupanek, mis on eriti oluline halva ilma, tuule või mis tahes muu olukorra puhul, kus on vaja pop-up müügitelk võimalikult kiiresti üles seada või maha võtta.

Müügitelkide kompaktsus tähendab, et ladustamine ja transport on muretud. Pop-up telgid käivad väikseks kokku ja võtavad väga vähe ruumi - neid saab ka autos transportida! Nii et olenemata sellest, kas neid hoitakse mittekasutamise ajal kohapeal või transporditakse vajalikku kohta, ei valmista need oma suuruse tõttu probleeme.

Pop-up telke iseloomustab ka nende suur vastupidavus, veekindlus ja väga lai värvivalik. Ja neil on palju laiem kasutusala - kuigi easy-up telke nimetatakse kaubandustelkideks, sobivad need ideaalselt mitte ainult kaubanduseks, vaid ka koduaeda, erapidudeks, vabaõhutegevuseks jne.

Ainulaadne õmblemise/liimimise tehnoloogia tagab 100% veekindluse. Vihm ei sega äritegevust, lõbu ega pidustusi, sest pop-up telk kaitseb inimesi, müügitööd, toitu jms soovimatu sademete eest täielikult.

Kiire kokkupanek

Telki vaadates tundub, et kokkupanek peaks olema üsna keeruline. Kuid see ongi üks telkide suurimaid eeliseid - kas suudad uskuda, et seda saab kokku panna vaid... minutiga?

Telki ostes saad sellega kaasa detailse juhendi, kuid enamasti ei ole seda vaja.

Kiiresti kokkupandav telk annab suure eelise. Vajad telki peoks, mis on algamas ja oled veidi hiljaks jäänud? Pole probleemi - kui kohale jõuad, saad oma telgi hetkega kokku panna. Vihma hakkab sadama ja telk pole veel püsti? Ka see ei ole probleem, sest selle püstitamine võtab vaid mõne minuti.

Vastupidavus

Meie pop-up telgid on saadaval väga soodsa hinnaga ja mis kõige parem - Sa maksad vähem kõrge kvaliteedi eest. Müügitelkidel on väga pikaajaline vastupidavus. Raamide valmistamiseks kasutatakse terast või alumiiniumi: kaks metalli, mis on ühed kõige tugevamad, vastupidavamad ja pikaealisemad.

Raam on kaetud spetsiaalse materjaliga, mis tagab suurepärase vastupidavuse korrosioonile ja ilmastiku mõjudele ning näeb samal ajal väga esinduslik välja.

Konstruktsioonis kasutatavad profiilid on vastupidavad mitmesugustele ilmastikutingimustele, temperatuurikõikumistele ja UV-kiirgusele - teguritele, mis sageli lühendavad metalli kasutusiga märkimisväärselt. Lisaks kasutatakse kõigi telgikonstruktsiooni elementide ühendamiseks spetsiaalseid kruvisid. Kõik konstruktsiooni komponendid tagavad maksimaalse tugevuse ja stabiilsuse.

Ka telgi kate on väga vastupidav. See on sertifitseeritud ja valmistatud polüestrist koos täiendava PVC-kattega. Erilist tähelepanu pööratakse mitte ainult kangale endale, vaid ka õmblustehnoloogiale, eriti õmblustele, et tagada maksimaalne tugevus ja vältida isegi minimaalset vee lekkimist.

Kuidas valida pop-up telki?

Kui otsustad osta uue easy-up telgi, leiad meie juurest väga laia tootevaliku. Ühest küljest on see hea - mida suurem on valik, seda paremini saame tagada, et igaüks leiab oma vajadustele ja rahalistele võimalustele vastava toote. Kuid teisest küljest muudab suur valikuvõimalus ka valikuprotsessi veidi keerulisemaks ja aeganõudvamaks. Mida siis pop-up telki valides silmas pidada?

Esmalt tuleb otsustada, millist tüüpi telgi valid. See määrab telgi tehnilised omadused ja hinna. Mida me pakume?

“Ekostrong”
“Proframe”
“Titan”
“Premium+”

See on meie müüdavate kokkupandavate telkide vastupidavuse klassifikatsioon alates vastupidavast kuni kõige vastupidavamani. Soovime rõhutada, et kõik telgitüübid on väga kvaliteetsed ja vastupidavad isegi väga sagedase kasutamise korral.

Kui oled endale sobiva telgitüübi kindlaksteinud, muutub valik oluliselt kitsamaks. Teine aspekt, mida tuleb arvesse võtta, on telgi suurus. Kui suurt valida? Kui Sa ei tea mida täpselt vajad, aitavad järgmised küsimused:

Milleks telki täpsemalt vajad: ettevõtluseks, väikeseks erapeoks, suureks koosviibimiseks paljude külalistega, aias istumiseks jne?

Mida kavatsed telki panna ja millised on nende esemete mõõtmed? Näiteks kui tegemist on välimööbliga, on oluline, kui palju ruumi see võtab; kui tegemist on müügiletiga, pead teadma leti mõõtmeid; kui telk on mõeldud peo jaoks, saab määravaks külaliste arv ja laudade suurus.

Mitu inimest peaks telk mahutama? Lisaks mööblile ja muudele esemetele on telgis tõenäoliselt ka inimesi, seega arvesta, kui palju inimesi peaksid mahutama.

Kui palju ruumi telk ise võtab? Kui ruum ei ole piiratud, siis pole see kriteerium oluline, kuid vastasel juhul on see tõenäoliselt üks suuremaid tegureid valiku tegemisel.

Nendele küsimustele vastamine muudab valikvõimalused veelgi kitsamaks ja selgitab välja Sinu vajadused. Meie telgi suuruste valikus on 2x2, 3x2, 3x3, 3x4,5, 3x6, 4x6, 4x8 m.

Pop-up telkide valikul on soovitatav arvestada ka disainiga. Meil on uskumatult lai värvivalik!

Seega vali endale sobiv telk ja osta hõlpsalt meie e-poest. Sinu veebiostud jõuavad sujuvalt kohale, olenemata sellest, millises Eesti otsas viibid.

Pop-up telkide hinnad

Huvitav, kes müüb Pop-up telke? Otsid taskukohast, kuid kvaliteetset? Mõistame, et hind on sageli otsustavaks kriteeriumiks. Meie pop-up telkide hinnad algavad veidi üle 100 eurost - sellise hinnaga on meie 2x2 või 3x2 m Ekostrong telgid. Kõige kallimad on ligi 800 eurot või rohkem. Anname oma klientidele sageli võimaluse teha ostud palju soodsama hinnaga - korraldame pop-up telkidele soodusmüüke ja pakume hulgimüügihindu, et saaksid säästa raha, kui seda mitte kvaliteedi arvelt!

Korraldame Sinu ostu mugava kättetoimetamise meie usaldusväärsete partnerkullerite abil üle Eesti .

Võtke ühendust!