Toolikatted

Loe rohkem

Toolikatted on stiilne, ökonoomne ja praktiline tekstiiltoode, mis mitte ainult ei kaunista ja ilmesta Sinu ruumi, vaid ka kaitseb toole kriimustuste ja muude kahjustuste eest. Stretch toolikatteid on lihtne peale panna ning eemaldada ja neid kasutatakse laialdaselt nii hotellides, restoranides, erapidudel kui ka kodus köögis või elutoas.

Kvaliteetsed ja moodsad riidest toolikatted: kaunista oma pidu!

Elastsed toolikatted on juba aastaid olnud trendiks pulmades, tähtpäevadel ja ristimistel ning neid leiab sageli hotellidest, kohvikutest ja restoranidest. Need katted loovad ruumis piduliku tunde, nende kortsuvaba olemus tagab korraspärase ja esteetilise välimuse ning nende lihtne hooldus (enamus mustusest on vee ja lapiga eemaldatavad) on mõned paljudest põhjustest, miks see toode on nii populaarseks osutunud. Oluline on märkida, et toolide erinevate katetega üle polsterdamine annab interjöörile kindla aktsendi. Seega saab olenevalt interjööris valitsevatest värvitoonidest, soovitud sisustusest ja selle värviskeemist luua erinevaid stiilseid kombinatsioone, ilma et oleks vaja mööblit välja vahetada.

Stretch kangast toolikatted on üha enam jõudmas eramute interjööridesse. See on ideaalne toode uute banketitoolide kaitsmiseks, kui soovid keskkonda värskendada. Samuti valivad katted kliendid, kes soovivad ilma suuri väljaminekuid tegemata varjata kriimustatud ja kulunud tooli.

Vastupidav kumm hoiab katte ideaalselt toolil, seega pole vaja muretseda väikeste laste või lemmikloomade õnnetuste pärast.

Meie sortiment

Meie veebipoes saadaval olevad stretch toolikatted on suurepärase kvaliteediga: need on õmmeldud kaasaegsete õmblustehnikate abil, valitud vastupidavast ja kergesti puhastatavast kangast ning õmmeldud tugevate, mitte-spandeksist elastsetest materjalidest, seega saad endale jätkusuutliku toote, mida saad ikka ja jälle kasutada (OEKO-TEX® sertifikaat). Pakume erinevaid toolikatete disainilahendusi erinevates värvides:

Valge elastne toolikate. See klassikaline valge tekstiil sobib ideaalselt pidulikku, elegantsesse keskkonda ja loob ruumis korrapärase ilme. See värv on eriti populaarne ja sobib pulmadeks, erapidudeks, restoranidesse, luksuslikeks pidustusteks või muudeks sündmusteks. Mõõtmed: pikkus 46 cm, laius 56 cm, kõrgus 86 cm.

Must elastne toolikate. Mitmekülgne must tekstiil sobib ideaalselt puhta ja korrapärase ilme säilitamiseks, luues soliidse pildi. Kuid kombineerides musti katteid värviliste lauakaunistuste või stiilielementidega, saad luua stiilseid ja pilkupüüdvaid kombinatsioone. See värv on eriti populaarne ja sobib kohvikutesse, sünnipäevapeole ja koju (köök, elutuba). Mõõtmed: pikkus 46 cm, laius 56 cm, kõrgus 86 cm.

Peaksime mainima, et meie müüdavad stretch toolikatted on mõeldud nii sise- kui ka välitingimustes kasutamiseks. Selle ostu kasuks otsustades saad mitmekülgse toote, mida saab kasutada nii kodus, suvilas, kohvikus kui ka aias või terrassil toimuval piknikul.

Venivate toolikatete kasutamine ja hooldamine

Toolikatted ei loo ruumi mitte ainult luksuslikku ja esteetilist tunnet, kaitstes mööblit võimalike kriimustuste, kahjustuste või lekete eest, vaid muudavad ka hoolduse ja kasutamise äärmiselt lihtsaks.

Katte toolile asetamiseks tuleb see tõmmata üle istme, seejärel üle tooli seljatoe ja viimasena kinnitada see tooli jalgade taha. Need stretch katted ei kortsu ega lotenda toolile asetades, tagades täiusliku välimuse.

Katte eemaldamiseks tuleb järgida samu samme vastupidises järjekorras.

Venivad toolikatted on oma lihtsa ja odava hoolduse tõttu populaarsed kogu maailmas. Meie stretch katted on pehmed (eelis nahktoodete ees), kaetud niiskuskindla materjaliga ja OEKO-TEX® sertifikaadiga, seega saab neid kasutada nii sise- kui ka välitingimustes ning vedelikke saab hõlpsasti lapiga ja veega eemaldada. Tugevate või raskesti puhastatavate plekkide puhul võib neid pesta käsitsi või pesumasinas.

Osta soodsalt veebist!

Kutsume Sind soetama stretch toolikatteid meie veebipoest, kust leiad erinevaid hulgi- ja soodushindu ning küsimuste korral võta lihtsalt meiega ühendust! Meie konsultandid on valmis Sind aitama ja kõigile küsimustele vastama.

Võtke ühendust!