Terrassisoojendid

Loe rohkem
329,00 €
449,00 €
Kohaletoimetamine 1-2 tööpäeva jooksul
Soojendatav ala: kuni 24m2
Gaasisoojendi võimsus: kuni 13000 W
Gaasisoojendi korpus: Roostevaba teras
-26%
189,00 €
239,00 €
Kohaletoimetamine 1-2 tööpäeva jooksul
Soojendatav ala: kuni 24m2
Gaasisoojendi võimsus: kuni 13500 W
Gaasisoojendi korpus: Teras
-20%

Tõenäoliselt nõustuvad kõik, et soojus on hubasuse ja mugavuse loomiseks äärmiselt vajalik, eriti jahedatel ja külmadel aastaaegadel. Soojus mitte ainult ei muuda kodusid, töökohti, restorane, toitlustus- ja muid teenindusasutusi hubaseks, vaid tagab ka selle, et niiskus ja jahedus ei kahjustaks mööblit ega tekstiile ning takistab hallituse teket jne. Võiksime soojuse plusside eeliste loetlemist. Kiired, kaasaskantavad ja kompaktsed kütteseadmed on ideaalne lahendus mugavuse ja soojuse tagamiseks. Soojendid sobivad väliterrassidele, aedadesse, telkidesse, kaasas kandmiseks jne. Millise soojendi peaksin valima oma koju, kohvikusse, restorani, kontorisse, väliruumidesse, üritustele jne?

Gaasisoojendid

Gaasisoojendid, s.t terrassisoojendid, on juba mõnda aega olnud hinnatud ja saavutanud kasutajate seas suure populaarsuse.

Kui otsid head ja vastupidavat gaasisoojendit, mis töötab hästi ja on soodsa hinnaga, tutvu meie välis- ja sisesoojendite valikuga. Siit leiad kvaliteetsed soojendid. Roostekindlus tagab pika kasutusea ja esialgse välimuse säilimise. Kaasaegne disain avaldab muljet isegi kõige suurematele skeptikutele. Meie valikus olevad terrassisoojendid on kasutamisel täiesti ohutud ja väga usaldusväärsed. Peame mainima, et 100%-lise kütuse põletamise võimega on need keskkonnakaitse ja tõhususe seisukohalt säästlikud.

Kui vajad mobiilsust vali välitingimustes kasutatav terrassisoojendid, millel on rattad hõlpsaks ümberpaigutamiseks.

Meie veebipoest saad soodushinnaga soetada ka gaasisoojendi ja gaasiballoonide kohvri.

Infrapuna soojuskiirgurid

Moodne, kaasaegne, tõhus ja end korduvalt tõestanud, kui vajad soojusallikat koju, õue, toitlustuseks, kontorisse, väliüritustele, terrassidele, müügipunktidesse jne. Infrapuna soojuskiirguri valimisel tuleb kõigepealt arvestada köetava alaga, mis määrab maksimaalse tõhususe saavutamiseks vajaliku võimsuse. Maksimaalse mugavuse tagamiseks saad valida reguleeritava juhtpaneeliga kütteseadmed. Soojendite erinevad kujud, värvid ja muud disainiomadused võimaldavad neid hõlpsasti mis tahes interjööriga kohandada.

Meie elektrilised infrapuna soojuskiirgurid annavad võimaluse säästlikumalt kütta - vähendades elektrikulusid. Teine oluline aspekt on ohutus. Me ei müü mitte ainult tõhusaid, vaid ka ohutuid kütteseadmeid.

Restoranidele ja kohvikutele

Meie e-poes saadaval olevad terrassisoojendid sobivad ideaalselt kohvikutele, restoranidele ja muudele toitlustusasutustele ning nende väliterrassidele. Taga oma meeskonnale ja külastajatele maksimaalne mugavus ja hubasus. Kasutamismugavus, kuluefektiivsus, kõrge tõhusus, vastupidavus, pikaealisus - need on meie tootevalikus olevate gaasi- ja infrapunasoojendite omadused.

Kodused kütteseadmed

Koju küttekeha valimisel arvesta ruumi suurusega, kuhu see paigaldatakse. Meil on suur tootevalik ja tänu erinevatele disainilahendustele on lihtne leida küttekeha, mis sobib kui valatult Sinu koju.

Ja seda mitte ainult toas - terrassisoojendi mõnusat soojust saad ka õues nautida. Õues kasutamisel lisab see väliüritustele ja -pidustustele hubasust: sünnipäevapidu, pulmapidu jne.

Meie e-poest ostmine on kiire, lihtne ja turvaline ning siit leiad ka hulgi- ja soodushinnad.

Võtke ühendust!