Laudlina klambrid

Loe rohkem

Laud on iga kodu interjööri asendamatu osa, mille ääres veedame palju aega koos pere ja sõpradega ning naudime maitsvaid toite. Seega otsime võimalusi selle mööblieseme kaunistamiseks. Laudlinad on dekoratsioonielement, mis võimaldab stiiliga eksperimenteerida ja luua hõlpsasti pidulikku, luksuslikku meeleolu, aga ka esteetilisuse ja puhtuse tunnet. Laudlina klambrid on siin populaarne lisatarvik. Restoranides, kohvikutes, erapidudel (pulmad, tähtpäevad, sünnipäevad) on see asendamatu toode, mis hoiab laudlina esinduslikult sileda ja kaitseb tuule eest. Neid kasutatakse üha enam ka kodus suurepärase kaitsena, kui Sul on väikesed lapsed või neljajalgsed sõbrad.

Tuulevastased laudlina klambrid

Laudlina klambrite peamine ülesanne on kaitsta laudlinu tuule eest ja hoida esemeid turvaliselt laua pinnal.

Siin on mõned kohad, kus laudlina klambreid kõige rohkem vajatakse ja kasutatakse.

Üritused, pulmad, eraüritused. Eriliste pidustuste korraldamisel tasub probleemide vältimiseks ka kõige väikeste detailide eest hoolitseda, et saaksid üritust nautida. Laudlina klambreid saab soetada soodsalt, kuid neil on mitmeid funktsioone. Need kaitsevad laudlinu kortsumise eest, hoiavad ära jookide või toitude ümberminemise ja tõstavad peo esteetilist ilmet.

Kodus, aias, terrassil. Laudlina klambrid koguvad kodukasutuses üha enam tähelepanu, sest need hoiavad laudlinade servi paigal, mis on suurepärane kaitse väikeste laste või lemmikloomade puhul. Meie tooted on mitmekülgsed, seega võid kasutada samu laudlina klambreid nii kodus, aias kui ka terrassil.

Välis- ja sisemüügiletid. Oma tooteid või teenuseid müüvate ettevõtete jaoks on eriti oluline, et müügipind oleks puhas ja esinduslik. Laudlina klambrid on ideaalne toode, mis aitab hoida asjad korras ja kaitseb kaupa tuule eest.

Suurtele ja väikestele laudadele

Meie laudlina klambrid on mitmekülgsed: neid saab hõlpsasti kasutada igas suuruses ja iga kujuga (nii kandilised kui ka ümmargused) laudadel. Ostes üht tüüpi laudlina klambrid, saad neid kasutada erineva mööbliga, mis on suur eelis bankettidel, messidel, kodus ja üritustel.

Laudlina klambrid on valmistatud kvaliteetsest plastikust, mistõttu on need vastupidavad ja sobivad ideaalselt nii sise- kui ka välistingustes kasutamiseks. Plastikust klambrite suurim eelis metallklambrite ees on nende läbipaistvus. Müüdavad klambrid on praktiliselt nähtamatud ja ei riku üldist esteetilist väljanägemist ning pakuvad ainult eeliseid.

Soodsad laudlina klambrid veebist

Meie veebipood pakub kvaliteetseid laudlina klambreid, mis on hinnanud nii kohvikute, restoranide kui ka eraklientide poolt. Sel tootel on suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe ning veebist ostes rakenduvad hulgiostudele soodushinnad.

Meie e-poe tooted toimetavad kohale meie partnerkullerid üle Eesti.

Küsimuste korral võtke julgelt ühendust meie klienditeenindajatega telefoni või e-posti teel. Vastame ja nõustame Sind hea meelega kõikides küsimustes.

Võtke ühendust!