Valged laudlinad

Loe rohkem

Laudlina näib alati palju esteetilisem, elegantsem ja soliidsem. Veelgi enam, laudlina värv ja muud kujunduselemendid võimaldavad luua mis tahes soovitud stiili: mängulist, romantilist, modernset, klassikalist või muud. Valged laudlinad on ehk kõige levinumad klassikalise stiili puhul. Nad kiirgavad luksust, rafineeritust ja vaieldamatut esteetikat ning sobivad ideaalseks taustaks lauanõudele ja mitmesugustele dekoratiivsetele elementidele. Kui vajad kvaliteetset ja ilusat valget laudlina oma koju või suuremat kogust restoranidesse, kohvikutesse, hotellidesse, festivalidele või üritustele, saad teha valiku meie pakkumiste seast. Erinevate suuruste ja kujude tõttu on igaühel lihtne endale sobiv variant leida.

Erinevates suurustes valged laudlinad

Laudlina valimisel tuleb arvestada kanga ja värviga, kuid üks peamisi kriteeriume on suurus. Millist Sa vajad? See sõltub tavaliselt laua suurusest ja soovitud laudlina pikkusest. Näiteks pidulikule lauale valitakse tavaliselt laudlinad, mis ulatuvad maani või on isegi pikemad ning langevad korrapäraste voldidena maapinnale. Seega hinda oma vajadusi ja leiad meie valikust kindlasti sobiva tekstiili.

Meie müüdavad valged laudlinad on mõeldud ümmarguste, ovaalsete, ruudukujuliste või kandiliste lauade jaoks. Kui katad ümmargust või ovaalset lauda, võid valida ümmarguse või ovaalse valge laudlina nende läbimõõtude seast: 150, 220, 250, 290, 300, 310, 320 cm ja muud. Kandilise laua jaoks on meil ka suur ning soodne valik suurusi, näiteks: 220x220, 150x150, 150x250, 310x220 cm ja muud. Suured ja väiksemad - lai suuruste valik võimaldab igaühel endale sobiva leida ja meil on hea meel pakkuda oma klientidele palju valikuvõimalusi.

Valgete laudlinade kategooriast leiad ka stretch laudlinad suurtele või väikestele pukklaudadele.

Praktiline valik?

Valgeid laudlinu peetakse sageli ebapraktiliseks. Kuid see pole nii, sest kõige olulisem faktor on kangas. Kui kangas ei ole mustusele vastuvõtlik, plekke on lihtne puhastada ja esinduslik välimus ei kao ka pärast mitmeid pesusid, siis püsib ka valge laudlina parimas seisus ja vastab täielikult praktilisuse kriteeriumile.

Laualinad on valmistatud kvaliteetsest polüestrist, mis muudab need mitte ainult äärmiselt tugevaks ja vastupidavaks, vaid ka määrdumiskindlaks, mis on üks nende kõige ahvatlevamaid eeliseid. Neid on väga lihtne puhastada ja neid saab pesta madalal temperatuuril. Nende vastupidavus mustusele, lihtne hooldus ja ilus, esteetiline välimus tähendavad, et neid saab kasutada nii sise- kui ka välistingimustes.

Nende omaduste tõttu on need valged laudlinad väga populaarsed nii restoranides, kohvikutes, väli- ja siseüritustel, kaubanduses, hotellides kui ka kodus kasutamiseks.

Kaunista oma söögilaud klassikalise valge laudlinaga.

Valge laudlina on vaieldamatu klassika ja ei lähe kunagi moest, eks? Seega võid olla kindel, et valides oma peolauale valge laudlina, pole võimalik eksida. See on ideaalne laudlina kõikvõimalikeks sündmusteks: pulmadeks, ristimisteks, sünnipäevadeks ja muudeks pidustusteks. See näeb välja väga elegantne, soliidne ja esteetiliselt meeldiv.

Miks valida meie tooted?

Laudlinad on sertifitseeritud vastavalt OEKO-TEX ® standardile, seega meeldivad need ökoloogilisust hindavatele inimestele ja jätkusuutlike eluviiside järgijatele;

Laudlinad on valmistatud äärmiselt vastupidavast kangast. Veelgi enam, neil puuduvad nähtavad õmblused, mis lisab neile tekstiilidele esteetilist veetlust.

Määrdumiskindel kangas võidab ka kõige suuremate skeptikute poolehoiu. Neid laudlinu on äärmiselt lihtne hooldada.

Tootmisprotsessis kasutatakse kõige arenenumat õmblustehnoloogiat, mis aitab oluliselt kaasa laudlina esteetilisusele, ilule ja vastupidavusele.

Meie veebipoest ostmine on väga mugav ja turvaline. Valikuprotsessi hõlbustab võimalus filtreerida valikut asjakohaste kriteeriumide, näiteks suuruse järgi. Igale tootele on lisatud realistliku välimusega foto, väärtuslik teave ja täpne soodne hind. Samuti saad vaadata, millised laudlinad on soodushinnaga. Ning saad soetada kvaliteetset tekstiili allahindlusega või hulgihinnaga!

Parima võimaliku kogemuse tagamiseks pakume mugavat ja sujuvat veebiostude tarnet üle Eesti.

Võtke ühendust!