Valgusketid

Loe rohkem

Oleme harjunud, et aasta kõige tähtsamate pühade lähenedes kaunistame ühte jõulude sümbolit - jõulupuud. Kaunistame seda mitmesuguste ehetega (mida sageli ise valmistame), kuid ehk kõige rohkem hubasust loovad jõulukuul hoopis valgusketid.

Me ei pane neid mitte ainult jõulukuusele, vaid ka riiulitele, seintele, rõdudele ja terrassidele. Need loovad piduliku ja meeldiva atmosfääri, mis kutsub Sind võimalikult palju aega kodus veetma. Seetõttu ei kasutata välitulesid enam ainult pühade ajal - need kaunistavad terrasse, rõdusid, restorane ja kohvikuid aastaringselt. Välitingimustes kasutatavad valgusketid ei loo mitte ainult harmoonilist ja sooja keskkonda, vaid täidavad ka oma põhifunktsiooni - pakuvad silmale meeldivat valgustust. Meie e-poest leiad laia valiku taskukohaseid valguskette. Kui soovid nõu, võta meiega ühendust ja vastame meelsasti Sinu kõnele või e-kirjale.

Sise- ja välitingimustes kasutamiseks

Meie e-poest saad osta mitte ainult kvaliteetseid ja stiilse disainiga, vaid ka mitmekülgseid valguskette.

Müüdavad tooted sobivad nii siseruumides (restoranid, kodu) kui ka välitingimustes kasutamiseks, kuna teatavad mudelid on niiskus- ja vihmakindlad ning UV-kiirguse, tuule, kuuma ja külma suhtes vastupidavad. Välitingimustes kasutatavad valgusketid on suurepärane valik neile, kes soovivad osta mitmekülgse ja ilmastikukindla lahenduse ühe toote hinnaga. Välis- ja siseruumide valgusketid on väga populaarseks valikuks nii restoranides ja hotellides, aga ka eramutes ja maakodudes.

Sõltuvalt Sinu vajadustest ja esteetilistest ootustest saad valguskettide asukohta hõlpsasti muuta ja uuenenud ruumi nautida.

Suur valik meie kaupluses

Nagu mainitud, on valgusketid praktilised ja soodsad dekoratiivsed elemendid, mis madala hinna eest lisavad ruumi hubasust ja elavdavad elukeskkonda.

Kõige tähtsam on valida Sinu ootustele ja vajadustele vastav toode ning meie e-poes on suur valik valguskette, mis teeb ostlemise eriti lihtsaks.

Pakume terrasside valguskette, millel on erineva kuju ja kujundusega pirnid. Glow, Pearl, Elegance elektrilised valgusketid (valikus läbipaistev ja matt plastik) on klassikalise ümmarguse kujuga, mis sobivad ideaalselt nii skandinaavialike kui ka moodsate interjööride/eksterjööridega, kusjuures soe valge valgus loob silmale meeldiva valgustuse. Crystalbulb string mudelil on unikaalne ümmargune kuju, mis on selle mudeli väga populaarseks muutnud. Neile, kes otsivad eksklusiivseid sooje valguskette, pakume järgmisi mudeleid: Drop, Retro, Novus ja muud tilga- või purgikujulised pirnid loovad unikaalse valgusketi ning erinevate mudelite omavahel kombineerimine võib luua moodsa ja stiilse ilme.

 Rainbow valguskett on ideaalne valik neile, kes soovivad rohkem värvi. See mudel on ideaalne valik keskkonna elavdamiseks, samuti neile, kes otsivad pidustuseks glamuurseid sisustuslahendusi.

Kas kaunistad heledat või tumedat interjööri pirnidega valgusketiga ja kardad, et kett rikub esteetilist üldilmet? Meil on Sulle lahendus! Meil on lai valik nii mustade kui ka valgete juhtmetega terrasside valguskette, seega leiad kindlasti endale sobiva mudeli.

Kus valguskette kasutatakse?

Sellele küsimusele on ainult üks vastus - kõikjal! Elektrilisi valguskette (LED-tuledega) kasutatakse hoonete sise- ja väliskujunduses, valgustuses ja kui Sul pole aimu, kus neid kasutada - siin on mõned näited.

Restoranides, kohvikutes ja hotellides. Valgusketid on kogu maailmas armastatud ja hinnatud, seega on need restoranide ning muude toitlustusasutuste jaoks lausa hädavajalikud. Tänu neile saab kohvikus luua hubase atmosfääri ja meeldiva valguse ning õues olevate laudade kaunistamine meelitab kahtlemata ligi palju kliente..

Rõdudel ja terrassidel. Soojematel aastaaegadel meeldib meile eriti palju aega värskes õhus veeta, nautides sooje päevi ja pikki õhtuid. Valgusketid on tõhus ja soodne dekoratsioonielement rõdu, terrassi või suvila kaunistamiseks. Võid neid ümber käsipuude kerida või kasutada neid „jääpurika“ efekti tekitamiseks, kinnitades neid lae või seinte külge. Anna oma kujutlusvõimele vaba voli!

Kodus. Soovitame kaunistada maja mitte ainult pühade ajal, vaid kõikidel teistelgi aastaaegadel. Meie kliendid kaunistavad lastetubasid, magamistubasid, elutubasid, aga ka kappe, raamaturiiuleid või maale.

Pulmades ja pidustustel. Valgusketid kaunistavad erinevaid olulisi pidustusi, sest need on soodsad, kuid väga tõhusad ja külalisi võluvad dekoratsioonid. Need kaunistavad magustoidulaudu, pulmatorti, erinevaid taimi, samuti loovad need aknaid või lagesid kaunistava kardina või valguskettide võrgustiku.

Väliskujundus. Ostes valgusketi meie veebipoest saad kindel olla, et soetad kvaliteetse toote, millest mõned on isegi niiskuskindlad. Tänu sellele suurepärasele omadusele saad valgusteid kasutada hoone välisilme kaunistamiseks, lähedalasuvate taimede (puud, põõsad) valgustamiseks ja festivalide korraldamiseks.

Moodul-, Crown ja muud tüüpi telkides. Paljud inimesed valivad pulmadeks ja muudeks pidustusteks (ettevõtte peod ja avalikud üritused) erinevaid telgimudeleid. See on suurepärane valik, sest nii oled kaitstud vihma, kõrvetava päikese või ebameeldiva tuule eest. Ajutiste telkide jaoks on valgusketid ideaalsed, sest neid omavahel ühendades (peaaegu kõik meie poolt müüdavad valgusketid on omavahel ühendatavad) saad kaunistada telgi täies pikkuses, mis loob Sinu ja Su külaliste jaoks väga ilusa ning suurejoonelise õhustiku. Lisaks on see hubaseks lisa- või põhivalgustuseks nii telgis kui ka väljaspool seda.

Jõuluvalgustus

Kui aasta suurim ja oodatuim püha - jõulud - hakkab lähenema, on aeg ehtida ümbritsev erinevate kaunistustega ja luua oma kodus, kontoris või linnaväljakul pidulik meeleolu.

Nagu mainitud, toome pühade ajal tuppa jõulude sümboli - jõulupuu - ja ehime selle säravate ehete või ise tehtud kaunistustega, samas kui mõned inimesed valmistavad erinevatest materjalidest alternatiivseid jõulupuid: raamatutest, puuokstest jne. Kaunistame ka rõdusid, terrasse ja hoonete fassaade ning üks tõhusamaid viise selleks on välitingimustes kasutatavad valgusketid.

Meie veebipoest leiad välitingimustes kasutamiseks sobivad valgusketid õue!

Need valgusketid peavad vastu niiskusele ja vihmale, UV-kiirgusele, kuumale ja külmale, seega saad kaunistada mitte ainult siseruume, vaid ka oma maja, terrassi või suvila väliskülge. Õues või suuremates ruumides soovitame omavahel ühendatavaid valguskette (lai valik meie kaupluses). Veebipoes müüdavad elektrilised LED-valgusketid on kõrgeima kvaliteediga ja LED-pirnidele on iseloomulik nende madal energiatarbimine, seega saad suurepärase hinna ja kvaliteedi suhtega toote.

Siseruumide valgusketid

Oleks ekslik arvata, et rippuvad tuled on mõeldud ainult jõulude ajal kasutamiseks. Sisevalgustid loovad hubase atmosfääri, on meeldiva valguse allikaks ja neid kasutatakse ruumide kaunistamiseks igal aastaajal. Meie laias valguskettide valikus on erinevaid mudeleid, erinevate tehniliste näitajate ja disainiga, seega leiad kindlasti oma vajadustele vastava toote. Ühevärvilised valgusketid täiendavad sageli skandinaavialikke romantilisi interjööre, samuti saab valida mattide ja läbipaistvate mudelite vahel. Värvilised valgusketid on suurepärane valik modernsesse keskkonda, erinevatele pidustustele. Samuti on need soodsad, kuid tõhusad dekoratsioonielemendid, mis muudavad interjöörid ühtlaste värvitoonidega säravaks ja lisavad neile omapära.

Siseruumides kasutatavad valgusketid on eriti populaarsed erinevatel era- ja avalikel üritustel ning pidustustel. Neid kauneid ja meeldivaid valgusallikaid kasutatakse firmaüritustel, sünnipäevadel, teemapidudel, ristimistel ja muidugi pulmades.

Valgusketid pulmadeks ja muudeks pidustusteks on oma laia kasutusvõimaluse tõttu ideaalne valik. Neid saab kasutada mitmesuguste suurte dekoratsioonide kaunistamiseks, magusalaua või koogi kaunistamiseks. Kombineerides mitu valgusketti omavahel (müüme omavahel ühendatavaid valgustuskettide mudeleid) saad luua valgusvõrgu või kardina, millega oma aknaid, seinu või lage kaunistada. Pulmade, sünnipäevade ja muude ürituste puhul lisavad tuled hubasust ning pidulikkust, mis saab kindlasti külaliste imetluse osaliseks.

Kuidas valguskette valida?

Kui Sul on küsimusi selle kohta, millised valgusketid on Sinu ürituse jaoks parimad, võta meiega ühendust. Nõustame Sind hea meelega ja veendume, et ostetav toode vastab Sinu ootustele. Allpool on lühike juhend, mis võib Sind võimalike küsimuste korral aidata.

Vali endale meelepärane valgusketi mudel. Meie kauplus pakub laias valikus valguskettide disainilahendusi: ümmargused, tilgakujulised, purgikujulised pirnid, matist ja läbipaistvast plastist.

Otsusta, millist värvi valgustid Sulle sobivad. Sinu mugavuse huvides pakume nii musta (soovitatav välitingimustesse või tumedasse interjööri) kui ka valge juhtmega (soovitatav heledate esemete, valge mööbli ja seinte puhul) valguskette.

Arvesta vajaliku valgusketi pikkusega. Kui Sul on oma valgusti jaoks konkreetne asukoht, mõõda see ära ja vali sobiva pikkusega valguskett või mudelid, mida saab omavahel ühendada.

Sise- või välitingimustes kasutamiseks.

Teatavad meie veebisaidil müüdavad valgusketid aeda on niiskuse-, vihma-, kuuma- ja külmakindlad, seega saab neid kasutada nii siseruumides kui ka õues.

Pööra tähelepanu materjalile, millest tuled on valmistatud. Soovitame plastikust tulesid, kuna need on temperatuurimuutustele ja (võrreldes klaasiga) ka purunemisele vastupidavamad.

Vali energiasäästlikud valgusketid. LED-lampidel on traditsiooniliste valgusallikatega võrreldes madal energiatarbimine, pikem eluiga, suurem vastupidavus ja tõhusus (soodsamad).

Uuri ise toote kvaliteeti. Meie veebipood müüb soodus- ja hulgihinnaga valguskette, mis on kauakestvad, valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja millel on kvaliteedisertifikaadid.

Võtke ühendust!