Gaasisoojendid

Loe rohkem
329,00 €
449,00 €
Kohaletoimetamine 1-2 tööpäeva jooksul
Soojendatav ala: kuni 24m2
Gaasisoojendi võimsus: kuni 13000 W
Gaasisoojendi korpus: Roostevaba teras
-26%
199,00 €
239,00 €
Kohaletoimetamine 1-2 tööpäeva jooksul
Soojendatav ala: Kuni 18m2
Gaasisoojendi võimsus: 10000 W
Gaasisoojendi korpus: Teras
-16%

Gaasisoojendi on tõhus, ökonoomne ja lihtsasti kasutatav gaasipõletusel põhinev soojusallikas. Meie tooted on valmistatud tugevast terasmaterjalist, mis tagab kõrge kvaliteedi, vastupidavuse, esteetika ja korraliku välimuse. Gaasisoojendil on sisseehitatud ümbermineku kaitse: kui soojendi kaldub 45-kraadise nurga alla, lülitub gaas automaatselt välja ja soojendi lakkab töötamast. Välitingimustes kasutatavad gaasisoojendid ei vaja elektrit. Seadme sisselülitamisel tunned koheselt meeldivat soojust ja selle intensiivsust saad kontrollida juhtpaneeli kaudu. Välissoojendite mitmekülgne ja stiilne disain sobitub hästi mis tahes kujundusega ja kaunistab Sinu ruumi. Soojendid ei hoia mitte ainult Sind ja Sinu külalisi soojas, vaid loovad ka hubase ja meeldiva keskkonna. Pakume igakülgset nõustamist, lähtudes meie klientide vajadustest: millist soojendi mudelit valida, millist võimsust on vaja konkreetse ala kütmiseks.

Gaasisoojendid koju ja telkidesse

Meie klientide tagasiside võimaldab meil kindlalt väita, et gaasisoojendi on hubase terrassi, suvila või hea aiapeo asendamatu lisa. Stiilne ja mitmekülgne disain, kasutusmugavus, kõrge kvaliteet ning meie müüdavate soojendite taskukohane hind muudavad selle toote äärmiselt populaarseks mitte ainult ettevõtetele, vaid ka isiklikuks kasutamiseks.

Soojendi kasutamine telgis. Väliürituse korraldamisel seisame silmitsi vihma ja temperatuuriga seotud probleemidega. Telk on suurepärane kaitse vihma eest ja gaasisoojendid aitavad hoida mõnusat temperatuuri. Võib-olla pole Sa sellele varem mõelnud, kuid teatud soojendite mudelid, millel on nähtav leek, tekitavad pehme valgusallika, mis loob hubasust ka pärast õhtuse pimeduse laskumist.

Kodukasutus. Sageli nimetatakse gaasisoojendit terrassisoojendiks, sest ilma selleta on seda majaosa raske ette kujutada. Gaasisoojendid annavad kohe pärast sisselülitamist mõnusat soojust ning nende tekitatud hubane valgus võimaldab nautida sõprade ja pereliikmete seltskonda ka pärast päikeseloojangut.

Gaasisoojendid restoranidele, kohvikutele ja hotellidele

Varakevadest hilissügiseni eelistavad kliendid restorani või kohvikut külastades veeta aega õues. Toitlustus- ja majutusasutused seisavad silmitsi pidevalt muutuvate ilmastikutingimustega:tuul ja õhtune temperatuurilangus võib põhjustada klientidele ebamugavust. Selleks, et meelitada rohkem külastajaid ja tagada meeldiv õhkkond, eriti kui ilmad jahenevad, tasub soetada gaasisoojendid. Need on vastupidavad, tõhusad, hõlpsasti kasutatavad ja suhteliselt väikest investeeringut vajavad lahendused. Soojendi lihtne kasutamine ei nõua mingeid eriteadmisi, seega ei tekita see personalile raskusi. Tasub märkida, et gaasisoojendid ei vaja elektrit. Seetõttu on see paljude restoranide, hotellide ja muude asutuste jaoks, mille elektrivarustus (võimsus) on piiratud, ainus võimalus õueala soojendamiseks. Lisaks oma otsesele funktsioonile on gaasisoojendid stiilne sisustuselement ja meeldiv valgusallikas, mis võimaldab klientidel teenuseid ka pimedas nautida. Ilmselt oleme kõik nõus, et õhtul või jahedama ilmaga eelistaksime minna kohvikusse, kus on pilkupüüdvad ja sooja atmosfääri loovad soojendid.

Kuidas valida gaasisoojendit?

Gaasisoojendi ostmisel tekib sageli küsimus, millist mudelit ja suurust valida, et ostetav toode vastaks Sinu vajadustele ja ootustele. Meie meeskond on pühendunud iga kliendi nõustamisele, seega ootame Sinu küsimusi ja oleme koostanud lühikese juhendi, mis aitab meie valikust soojendi hõlpsamalt välja valida.

Mõõda gaasisoojendi jaoks ettenähtud ruumi kõrgus, pikkus ja laius. Meie tootevalikust leiad erinevate mõõtmetega tooteid: Alonzo roostevabast terasest gaasisoojendi (kõrgus 228 cm, aluse läbimõõt 46 cm), Pyramide Athena roostevabast terasest soojendi (kõrgus 220 cm, pikkus 52 cm, laius 52 cm), Legacy madal gaasisoojendi (kõrgus 138 cm, läbimõõt 48 cm) ja Redem gaasisoojendi (kõrgus 228 cm, aluse läbimõõt 46 cm). Leiad hõlpsasti endale sobiva suuruse. Tasub mõelda, kas kavatsed toodet hoida ühes kohas või soovid selle asukohta ruumis vastavalt vajadusele muuta. Pakutavad gaasisoojendid ei ole statsionaarsed, sest sisseehitatud tugevad rattad võimaldavad neid soovitud asukohta paigutada.

Palun mõtle, kas hoiaksid soojendit õues või katuse all. Meie tooted on valmistatud erakordselt kvaliteetsetest materjalidest, kuid kui kavatsed seda toodet hoida välitingimustes või selle asukohta vastavalt oma soovile muuta, soovitame valida roostevabast terasest gaasisoojendi, näiteks mudeli Pyramid, Athene või Alonzo. Roostevabast terasest toode säilitab oma esteetilise välimuse ja vastupidavuse, seega ei pea isegi vihmase ilmaga muretsema vihma ja niiskuse mõju pärast soojendile.

Vali endale meelepärane ja kõige sobivam tootekujundus.Gaasisoojendid ei täida mitte ainult oma otsest funktsiooni, vaid on ka väga mitmekülgne ja stiilne disainielement kodus, restoranis, terrassil või telgis. Meie minimalistliku ja moodsa disainiga soojendid sobivad ideaalselt igasse interjööri ning on saadaval kõige populaarsemates värvitoonides: hõbedane (Pyramid Athena, Alonzo), pruun (Redem) ja must (Legacy).

Võta arvesse terrassisoojendi võimsust ja hinda ala suurust, mida soovid kütta. See on üks tähtsamaid punkte, sest tuleb ennustada, kas toodet kasutatakse avatud, tuulises või pooleldi suletud keskkonnas ja millist temperatuuri soovitakse säilitada. Seepärast soovitame võtta ühendust meie kliendikonsultantidega, et nad saaksid hinnata kõiki muutujaid ja pakkuda välja parima individuaalse lahenduse Sinu olukorra samuti saavad nad pakkuda allahindlust suurematele kogustele. 

Kui oled valinud endale meelepärase soojendi, ära unusta ka gaasiballoon soetada. Gaasiballoonide hind sõltub sellest, kas kavatsed osta gaasiga täidetud või tühja ballooni. Sinu mugavuse huvides leiad mõlemad võimalused taskukohaste soodus- või hulgihindadega meie veebipoest, mis vastab kõigile Euroopa Liidu standarditele. Soovitatav kogus on 2 ühikut ühe gaasisoojendi kohta.

Kuidas gaasisoojendit ühendada?

Gaasisoojendi ühendamine ja selle täielik töökorda seadmine on tegelikult väga lihtne. Esialgu pead selle kokku panema, kuid selleks on üksikasjalikud ja väga selged juhised. Kui leiad, et soojendi esialgne kokkupanek on liiga keeruline, saame selle Sinu eest ära teha. Kui vajad abi gaasisoojendi kokkupanekul, võta meiega esitatud kontaktandmetel ühendust. Pärast kokkupanekut on vaja vaid gaasiballoon ühendada ja saadki seadet kasutama hakata. Seda on väga lihtne teha. Pead lihtsalt ühendama liitmiku (soojendiga kaasas) ballooni külge, seejärel gaasi sisse keerama ja soojendi sisse lülitama. Kui tekib küsimusi ühendamise kohta, võta meiega julgelt ühendust - aitame Sind hea meelega kõigis küsimustes.

Müüme gaasisoojendeid üle kogu Eesti.

Kui oled meie kauplusest soojendi soetanud, toimetame selle kiiresti ja sujuvalt kõikjale üle Eesti.  

Võtke ühendust!