Kokkupandava mööblikomplektid

Loe rohkem

Nimi annab mõista, et seda mööblit saab kokku panna. See on üks selle peamisi eeliseid, sest kokkupandavad lauad ja toolid on ruumi nappuse korral hädavajalikud. Samuti pole nende transportimine keeruline, sest kokkupanduna on mööbel äärmiselt kompaktne.

Meie valikus olevad kokkupandavad lauad ja toolid avaldavad muljet oma kõrge kvaliteedi, esteetilise välimuse, elegantsuse, stabiilsuse ja vastupidavuse poolest. Ei tohiks ka unustada nende mitmekülgsust - need sobivad ideaalselt koju, kohvikutesse, restoranidesse jne, samuti juhtudel kui on vaja head ilmastikukindlat mööblit vabaõhuürituste jaoks

Kokkupandavad lauad

Plastikust, puidust või tugevast terasest kokkupandavad lauad meeldivad kindlasti neile, kes hindavad stabiilsust, vastupidavust ja kõrget kvaliteeti. Need lauad sobivad suurepäraselt kohvikute ja muude toitlustusasutuste väliterrassidele, koduaedade istumisnurkadesse või väliüritustele. Väike kokkupandav laud koos toolidega on reisimisel hädavajalik, pakkudes mugavust ja tekitades kodutunde.

Meie valikus on mitmesuguseid kokkupandavaid laudu erinevates värvides, suurustes ja vormides, mis vastavad igaühe vajadustele.

Kokkupandavad toolid

Seljatoega kokkupandavad toolid või kompaktsed taburetid - milline neist Sulle sobib? Need toolid on ehk kõige vajalikumad vabaõhuüritustel, kus mööblit tavaliselt ei ole. Ja kokkupandavaid toole võib olla nii palju, kui süda soovib! Need on elegantsed, stiilsed ja aitavad luua esteetilise, harmoonilise keskkonna. Sobivad ideaalselt kontsertidele, seminaridele ja erapidudele, näiteks pulma.

Kokkupandavad pingid

Kokkupandavad pingid on kerged, kompaktsed ning neid on väga lihtne kokku panna ja lahti teha. Parim on neid kasutada üritustel või lihtsalt oma aias. Kokkupandav mööbel ei vaja suurt hoiuruumi ja seda on uskumatult lihtne transportida - autos või lihtsalt käes kandes! Mugav käepide ja nende kerge kaal tagavad käepärase kandmise ka pikematel vahemaadel.

Matkamiseks ja muudeks välitegevusteks

Meie kokkupandavad plastikust lauad ja toolid on parim valik reisimiseks või õues vaba aja veetmiseks. Nende valmistamisel kasutatud materjalid tagavad kindluse, stabiilsuse ning vastupidavuse veele ja muudele keskkonnamõjudele. Seega ei kahjusta ega moonuta halb ilm ega päikesekuumus mööblit ning saad vabas õhus mõnusalt aega veeta.

Kokkupandavad lauad ja toolid on ilmselt kõige olulisem reisimööbel, mis võimaldab Sul end keset metsa, järve ääres või mõnes muus looduskaunis paigas väga mugavalt tunda.

Kontori ja muude ruumide jaoks

Kokkupandav mööbel sobib suurepäraselt kontorisse, kui liigud palju ringi ja mobiilsus on probleemiks. Seda on väga lihtne transportida ja kokkupanduna võtab see sõidukis minimaalselt ruumi. Samuti sobib see oma eripära tõttu ideaalselt kasutamiseks rõdumööblina, kus seda saab kasutuskordade vahel kokku panna..

Kokkupandavad taburetid on pisikeses köögis kasulikud. Kasuta neid külaliste võõrustamisel ja hoia neid kokkupanduna (neid saab seinale riputada, et liikumiseks jääks rohkem ruumi).

Vali meie sortimendist! Veebis müüdav kokkupandav õuemööbel ei avalda muljet mitte ainult oma funktsionaalsuse, vaid ka hinna poolest - maksa vähem, kvaliteeti ohverdamata! Vali endale meelepärane mööbel müügi, reisimise, ürituste, toitlustuse, aia jms jaoks. Transportimiseks pole vaja suurt sõidukit, sest mööbli kompaktsus on kadestamisväärne! Otsi meie veebisaidilt odavat kokkupandavat mööblit, allahindlusi, hulgihindu ja üldiselt soodsaid hindu.

Võtke ühendust!