Transpordikärud

Loe rohkem

Transpordikärud mööblile - kvaliteetsed, vastupidavad ja mugava disainiga kärud sobivad ideaalselt restoranide, hotellide ja turismitalude omanike või töötajate töö lihtsustamiseks. Tugeva konstruktsiooniga transpordikäru abil saad banketitoolid ja -lauad hõlpsasti soovitud kohta transportida ning vähendada sellele ülesandele kuluvat aega. Tasub mainida, et banketimööbli ühest kohast teise transportimisel aitavad transpordikärud tagada mööbli turvalisuse, vältides kriimustuste või kahjustuste tekkimist.

Müüme oma e-poes kõrgeima kvaliteediga terasest ja puidust mööbli transpordikärusid, millel on tugevad rattad ning millega saad banketimööblit (kandilised ja ümmargused lauad, pukklauad ja banketitoolid) hõlpsasti oma sihtkohta toimetada.

Kärud banketitoolidele

Banketitoole on erinevatel pidustustel, üritustel või toitlustusasutustes: pulmades, ristimistel, konverentsidel, banketisaalides, restoranides. Loomulikult on vastavalt külaliste hulgale või peopaiga kontseptsioonile enamasti vaja erinevat arvu toole ning banketimööblit tuleb sageli erinevatesse kohtadesse paigutada, transportida või ladustada. Transpordikärud on ideaalne vahend toolide turvaliseks transpordiks kaubikutes või nende korralikuks hoiustamiseks.

Veebipoest leiad kvaliteetsed ja vastupidavad tugevate ratastega transpordikärud. Banketitoolide transportimiseks saad valida terasest ja puidust kandekärude vahel. Samuti on valikus erineva mahutavusega kärud (1 kuni 50 tooli), sõltuvalt kliendi vajadustest.

Kärud banketilaudadele

Nagu juba mainitud, banketitoolid on pidudel või konverentsidel asendamatuks mööbliesemeks, kuid banketilauad ei ole vähem tähtsad ning need leiavad üritustel sama palju kasutust. Sõltuvalt külaliste arvust, ruumi suurusest, peo teemast või restorani interjöörist valitakse erineva suuruse, kuju ja disainiga lauad: puidust, plastikust, kandilised, ümmargused või pukklauad. Seetõttu on sageli tarvis banketilaudade asukohta ruumis muuta, neid transportida ja ladustada. Banketilaudade transpordikärud on väga kasulikud, et laudu ilma suurema füüsilise pingutuseta liigutada, neid võimalike kriimustuste ja purunemiste eest kaitsta ning aega säästa.

Meie veebipoest leiad tugevast terasest valmistatud transpordikärud banketilaudadele. Pakume vastavalt klientide vajadustele erineva kujuga kärusid ümmargustele, kandilistele ja pukklaudadele ning suurema ostu korral hulgimüügihinda.

Kas neid tasub osta?

Kui Sinul tekkis see küsimus - tutvu mööbli transpordikärude eelistega ja otsusta ise!

Lahendus, mis säästab aega ja vaeva. Transpordikäru abil saad vajaliku mööbli kiiresti ja hõlpsalt soovitud kohta transportida.

Banketimööbli ohutu transportimine väikebussiga. Transpordikärusid kasutades vähendad banketimööbli kriimustamise ja kahjustamise võimalust.

Hea hinna ja kvaliteedi suhe. Tootjad valmistavad meie mööbli kandekärusid tugevatest ja vastupidavatest materjalidest ning neil on sisseehitatud kvaliteetsed rattad. Tasub mainida, et pakutavad kandekärud ei ole mitte ainult silmapaistva kvaliteediga, vaid veebist soetades saad osa ka soodushinnast.

Mugav hoiustamine. Saad banketimööblit ja toole hõlpsasti kandekärudes hoiustada.

Võtke ühendust!