Tootekategooriad

Müük:

Gaasisoojendi Heatum Legacy koos gaasiballooniga

Allahindlus!

Tasuta tarne üle 150 EUR tellimustele

GARANTII

USALDUSVÄÄRNE KVALITEET

Gaasisoojendi Heatum Legacy koos gaasiballooniga

294,00 254,00

Hind ilma käibemaksuta 209.92 €

Laos

Tarneaeg: 1-2 tööpäeva

Telli kohe - me tarnime märtsil 23 d.
*Transporditingimused leiad siit
Telli kohe - atsiimkite šiandien (09:00 - 18:00)
Adresas: Visorių g. 20, Vilnius
Koos ostes - soodsam!
Valguskett kust osta
-
+
39,00 32,50
Valguskett soodustus
-
+
39,00 32,50
Gaasisoojendi püramiid Atene
-
+
449,00 329,00
Tasuta tarne üle 150 EUR tellimustele

GARANTII

USALDUSVÄÄRNE KVALITEET

ABI SIIN JA PRAEGU!

Meie konsultandid on valmis Sind aitama E-R 9:00-21:00

Tootekirjeldus

Silindrikujuline Heatum Legacy gaasikütteseade on väga stiilne ja uuenduslik valik. Need gaasiküttega väliskütteseadmed on valmistatud kvaliteetsest, vastupidavast ja kauakestvast pulbervärvitud terasest, seega peavad nad vastu aastaid kaotamata sealjuures oma esteetilist väljanägemist. Omapärane vihmavarju / seenekujuline disain annab elegantse ja luksusliku välimuse ning sinu üritusele või kodule lisaväärtust, mistõttu on need mustad gaasikütteseadmed lemmikud pulmades, tähtpäevadel, restoranides ja kodude terrassidel. Kui lülitad Heatum Legacy välisküttekeha sisse, hakkab see sõltuvalt ilmastikutingimustest kohe meeldivat soojust kiirgama ning saad hõlpsasti reguleerida kütte intensiivsust juhtpaneeli abil. Tänu Heatum Legacy küttekehale saad ka külmas kliimas veelgi rohkem aega hubaselt õues veeta ning lisaks otsesele funktsiooni täitmisele lisab kogu küttekeha keha läbiv leek valgust ja hubasust.

Komplektne kasutamiseks.

Gaasikütteseadme valimisel pööra tähelepanu tarvikutele. Kui sa ei ole varem kütteseadet ostnud, siis võib juhtuda, et sind võidakse teistes kauplustes üle kavaldada, sest teatud osad lihtsalt ei kuulu gaasikütteseadme hinna sisse. Enamasti on need osad reduktor ja gaasivoolik – ilma nende osadeta kütteseade ei tööta. Soovime rõhutada, et meie Heatum Legacy küttekeha on täiskomplekt ja sisaldab kõiki küttekeha kasutamiseks vajalikke seadmeid, sa ei pea ostma eraldi gaasiballooni, kuna see kuulub toote standardvarustusse. Lisateavet seadme kohta saad lugeda allpool olevast jaotisest “Lisainformatsioon”.

Võrreldes sarnase kujuga analoogidega.

Meie Heatum Legacy gaasikütteseadmel on palju eeliseid sarnaste silindrikujuliste gaasikütteseadmete ees. Gaasikütteseade on juba praegu populaarne ja meie klientide poolt hinnatud. Siin on mõned funktsioonid, mis muudavad Heatum Legacy küttekeha eriliseks:

  • Heatum Legacy mobiilne kütteseade on varustatud suurte tugevate ja kvaliteetsete transpordiratastega,mis muudab kütteseadme teise kohta ümberpaigutamise lihtsaks ja muretuks. Gaasikütteseadet on väga mugav kasutada erinevates kohtades. Näiteks restoranis paigutatakse see olenevalt sellest, kus külastajad istuvad. Kodus saad küttekeha viia garaaži või mujale kui Sa seda parajasti ei kasuta.
  • Heatum Legacy kütteseadme konstruktsioon on täiendavalttugevdatud ning kergesti kokkupandav. Väliskütteseadme valmistamiseks kasutatud värvitud teras on paksem kui enamikul sellise kujuga müüdavatel väliskütteseadmetel. Seetõttu võib meie müüdav kütteseade Heatum Legacy, mis kaalub 17 kg, olla mõne kilogrammi võrra raskem kui teiste tootjate omad. Väike kaaluerinevus ei ole sulle transpordi või ümberpaigutamise ajal märgatav, kuid see aitab oluliselt kaasa kütteseadme enda tugevusele ja stabiilsusele, eriti tuulisel päeval.

Tõhusus. Looduse kaitsmine.

  • See Heatum Legacy mudel põletab 100% gaasi, mis muudab kütteseadme väga tõhusaks ja keskkonnasõbralikuks. 

Loodud kasutajamugavust silmas pidades.

See Heatum Legacy kütteseade on välja töötatud tuginedes tootja pikaajalisele kogemusele kütteseadmete turul. Sellel gaasikütteseadmel on palju omadusi, mis kohe silma ei hakka, kuid aitavad kasutajat:

  • Äärmiselt lihtne kasutada. Kütteseadme Heatum Legacy sisselülitamiseks piisab, kui ühendate gaasiballooni, keerad gaasi lahti ja vajutad süütenuppu. Kütte intensiivsust saab reguleerida hoova abil.
  • Uue põlvkonna niiskuskindel PIEZO süüteelement. See süüteelement töötab ilma akuta, nii et Heatum Legacy kütteseade kestab kindlasti pikka aega ilma lisavarustuseta. 
  • Avalikes kohtades kasutamiseks on mugav, et gaasiballoon on turvaliselt kaitstud, sellele juurdepääsuks tuleb avada spetsiaalne uks. 

Ohutu küttekeha. Ideaalne nii era- kui ärikasutuseks.

  • Küttekeha võre, mis katab reflektorit (ala, kus gaas põleb), on valmistatud kuumakindlast roostevabast terasest, mis tagab küttekeha vastupidavuse. Leek põleb umbes vöökõrgusel ja selle tekitatud soojus on laua taga istudes hästi tuntav, mistõttu on need gaasikütteseadmed populaarne lahendus avalikes kohtades ja restoranides. 
  • Gaasikütteseade kustutab automaatselt tule ja katkestab gaasivarustuse, kui küttekeha kaldub 45-kraadise või suurema nurga alla.
  • Gaasikütteseade peab olema konstrueeritud nii, et see ei tekita lahtist leeki.

Gaasiballooni mahuti kohal on integreeritud elemendid ballooni kinnitamiseks. Kui kütteseade vajub kaldu või kukub ümber, jääb gaasiballoon mahutisse ja ei kuku välja

PAGALBA ČIA IR DABAR !

Mūsų konsultantai – pasiruošę Jums padėti I-VII 08:00 – 17:00

Lisainformatsioon

Kaal 17 kg
Gaasisoojendi korpus

Teras

Süüte tüüp

Põleti. Toiteallikat pole vaja

Gaasisoojendi komplekt

Soojendi, gaasirõhu regulaator, reduktor, voolik, transpordirattad, gaasiballoon (täitmata)

Gaasisoojendi kaal

17 kg.

Soojusregulaator:

Olemas.

Transpordirattad

Olemas.

Kaitse gaasilekke eest

Olemas.

Automaatne väljalülitamine

Olemas. Kui gaasisoojendi ümber läheb, lülitub see automaatselt välja.

Gaasi tüüp

Butaan/propaan või nende segu.

Gaasisoojendi kõrgus

138 cm