Tootekategooriad

Müük:

Gaasisoojendi Pyramid Heatum Athena koos gaasiballooniga

Allahindlus!

Tasuta tarne üle 150 EUR tellimustele

GARANTII

USALDUSVÄÄRNE KVALITEET

Gaasisoojendi Pyramid Heatum Athena koos gaasiballooniga

504,00 384,00

Hind ilma käibemaksuta 317.36 €

Laos

Tarneaeg: 1-2 tööpäeva

Telli kohe - me tarnime märtsil 23 d.
*Transporditingimused leiad siit
Telli kohe - atsiimkite šiandien (09:00 - 18:00)
Adresas: Visorių g. 20, Vilnius
Koos ostes - soodsam!
Valguskett soodustus
-
+
39,00 32,50
Valguskett kust osta
-
+
39,00 32,50
Tasuta tarne üle 150 EUR tellimustele

GARANTII

USALDUSVÄÄRNE KVALITEET

ABI SIIN JA PRAEGU!

Meie konsultandid on valmis Sind aitama E-R 9:00-21:00

Tootekirjeldus

Püramiidikujuline Heatum Athena gaasikütteseade on väga stiilne ja uuenduslikvalik. Need gaasikütteseadmed on valmistatud kvaliteetsest, vastupidavast ja kauakestvast roostevabast terasest, seega peavad nad vastu aastaid kaotamata sealjuures oma esteetilist väljanägemist. Omapärane Püramiidi kuju annab elegantse ja luksusliku välimuse ning sinu üritusele või kodule lisaväärtust, mistõttu on need hõbedased gaasikütteseadmed lemmikud pulmades, tähtpäevadel, restoranides ja kodude terrassidel. Kui lülitad Heatum Athena välikütte sisse, hakkab see sõltuvalt ilmastikutingimustest kohe meeldivat soojust kiirgama ning saad hõlpsasti reguleerida kütte intensiivsust juhtpaneeli abil. Tänu Heatum Athena kütteseadmele saad ka külmas kliimas mugavalt veelgi rohkem aega väljas veeta ning lisaks otsesele funktsioonile annab kogu kütteseadme korpust läbiv leek valgust ja loob hubase tunde.

Kasutamiseks valmis.

Gaasikütteseadme valimisel pöörake tähelepanu, mis komplekti kuulub. Kui te ei ole varem kütteseadet ostnud, siis võib juhtuda, et teid võidakse teistes kauplustes üle kavaldada, sest teatud osad lihtsalt ei kuulu gaasikütteseadme hinna sisse. Enamasti on need osad reduktor ja gaasivoolik – ilma nende osadeta kütteseade ei tööta. Rõhutame, et meie Heatum Athena küttekeha on komplektne ja sisaldab kõiki küttekeha kasutamiseks vajalikke seadmeid, sa ei pea ostma täiendavat gaasiballooni, kuna see kuulub komplekti. Täpsemalt saad pakti kohta lugeda “Lisainfo” alt.

Parem kui sarnase kujuga analoogid.

Meie pakutaval Heatum Athena gaasisütteseadmel on palju eeliseid võrrelde on palju eeliseid võrreldes sarnaste püramiidikujuliste gaasikütteseadmetega. Gaasikütteseade on juba praegu populaarne ja meie klientide poolt hinnatud. Siin on mõned funktsioonid, mis muudavad Heatum Athena küttekeha eriliseks:

 • Heatum Athenamobiilsel kütteseadmel on väga tugevad ja kvaliteetsed transpordirattad, mis võimaldavad kütteseadme lihtsalt ja vaevata teise kohta viia. See on väga mugav, kui saate gaasikütteseadet kasutada erinevates kohtades. Näiteks restoranis paigutatakse see olenevalt sellest, kus külastajad istuvad. Kodus saad küttekeha viia garaaži või mujale kui Sa seda parajasti ei kasuta.
 • Heatum Athena kütteseadme konstruktsioon on täiendavalt tugevdatud ja kergesti kokkupandav. Väliskütteseadme puhul kasutatud roostevaba teras on paksem kui enamik sellisel kujul müüdavaid väliskütteseadmeid. Sel põhjusel võib meie müüdav Heatum Athena kütteseade kaaluga 30 kg olla teistest tootjate seadmetest mitu kilogrammi raskem. Väike kaaluerinevus ei ole sulle transpordi või ümberpaigutamise ajal märgatav, kuid see aitab oluliselt kaasa kütteseadme enda tugevusele ja stabiilsusele, eriti tuulisel päeval.
 • Heatum Athena kütteseade on korrosioonikindel. Sel põhjusel võite olla kindel, et ostate kauakestva ja töökindla küttelahenduse.

Tõhusus. Looduse kaitsmine.

 • Selle Heatum Athena mudeli gaasikütteseadmed põletavad gaasi 100%-liselt, tagades seega kõrge kasuteguri. Põletuskolvi kohale on paigaldatud lisapõleti põlemata gaasi ja põlemisproduktide jaoks, mis muudab Heatum Athena gaasisütteseadme veelgi efektiivsemaks.
 • Teine tõhusust määrav element on õigesti valitud põlemiskolb, millel on kõrge soojusjuhtivus.

Loodud kasutaja mugavuse huvides.

See {Mudel} kütteseade on disainitud tuginedes tootja aastatepikkusele kogemusele küttekehade turul. Sellel gaasikütteseadmel on palju omadusi, mis kohe silma ei hakka, kuid aitavad kasutajat:

 • Äärmiselt lihtne kasutada. Kütteseadme Heatum Athena sisselülitamiseks piisab, kui ühendate gaasiballooni, keerate gaasi lahti ja vajutate süütenuppu. Kütte intensiivsust saab reguleerida hoova abil.
 • Uue põlvkonna niiskuskindel PIEZO süüteelement. Selle süüteelemendi toiteallikaks on aku, mida saate osta igast poest. Ainult ühe akuga küttesead Heatum Athena kestab kindlasti kaua ja kui olete selle kord sisse pannud, võite selle unustada.
 • Avalikes kohtades kasutamiseks on eriti mugav, et gaasiballooni uks on kinnitatud keti abil kütteseadme külge.

Ohutu küttekeha. Ideaalne nii era- kui ärikasutuseks.

 • Kolbi kattev kütterest on valmistatud kuumakindlast roostevabast terasest. Võred ei lähe kuumaks, nii et oledkaitstud juhusliku kokkupuute eest kuumade gaasikütteseadme osadega. See omadus muudab need gaasikütteseadmed kõige populaarsemaks lahenduseks avalikes kohtades, restoranides või kohtades, kus võivad viibida lapsed.
 • Gaasikütteseade kustutab automaatselt tule ja katkestab gaasivarustuse, kui küttekeha kaldub 45-kraadise või suurema nurga alla.
 • Gaasikütteseade peab olema konstrueeritud nii, et see ei tekita lahtist leeki.

Gaasiballooni mahuti kohal on integreeritud elemendid ballooni kinnitamiseks. Kui kütteseade vajub kaldu või kukub ümber, jääb gaasiballoon mahutisse ja ei kuku välja.

PAGALBA ČIA IR DABAR !

Mūsų konsultantai – pasiruošę Jums padėti I-VII 08:00 – 17:00

Lisainformatsioon

Kaal 30 kg
Gaasisoojendi võimsus

kuni 13000 W

Gaasisoojendi korpus

Roostevaba teras

Süüte tüüp

Põleti. Toiteallikat pole vaja

Gaasisoojendi komplekt

Soojendi, gaasirõhu regulaator, reduktor, voolik, transpordirattad, gaasiballoon (täitmata)

Gaasisoojendi kaal

30 kg

Soojusregulaator:

Olemas.

Transpordirattad

Olemas.

Kaitse gaasilekke eest

Olemas

Automaatne väljalülitamine

Olemas. Kui gaasisoojendi ümber läheb, lülitub see automaatselt välja.

Gaasi tüüp

Butaan/propaan või nende segu.