Tootekategooriad

Müük:

Roostevabast terases gaasisoojendi Heatum Alonzo koos gaasiballooniga

Allahindlus!

Tasuta tarne üle 150 EUR tellimustele

GARANTII

USALDUSVÄÄRNE KVALITEET

Roostevabast terases gaasisoojendi Heatum Alonzo koos gaasiballooniga

334,00 264,00

Hind ilma käibemaksuta 218.18 €

Laos

Tarneaeg: 1-2 tööpäeva

Telli kohe - me tarnime märtsil 23 d.
*Transporditingimused leiad siit
Telli kohe - atsiimkite šiandien (09:00 - 18:00)
Adresas: Visorių g. 20, Vilnius
Koos ostes - soodsam!
Valguskett soodustus
-
+
39,00 32,50
Valguskett kust osta
-
+
39,00 32,50
Tasuta tarne üle 150 EUR tellimustele

GARANTII

USALDUSVÄÄRNE KVALITEET

ABI SIIN JA PRAEGU!

Meie konsultandid on valmis Sind aitama E-R 9:00-21:00

Tootekirjeldus

Vihmavarju/seene kujuga Heatum Alonzo gaasikütteseade on väga stiilne ja uuenduslikvalik. Need gaasikütteseadmed on valmistatud kvaliteetsest, vastupidavast ja kauakestvast roostevabast terasest, seega peavad nad vastu aastaid kaotamata sealjuures oma esteetilist väljanägemist. Omapärane vihmavarju / seenekujuline disain annab elegantse ja luksusliku välimuse ning sinu üritusele või kodule lisaväärtust, mistõttu on need hõbedased värvilised gaasikütteseadmed lemmikud pulmades, tähtpäevadel, restoranides ja kodude terrassidel. Kui lülitate Heatum Alonzo välisküttekeha sisse, hakkab see sõltuvalt ilmastikutingimustest kohe meeldivat soojust kiirgama ning saate juhtpaneeli abil hõlpsasti reguleerida kütte intensiivsust. Tänu Heatum Alonzo küttekehale saate külmas kliimas veelgi rohkem aega õues veeta ning lisaks otsesele funktsioonile lisab kogu küttekeha läbiv leek valgust ja hubasust.

Komplektne kasutamiseks.

Gaasikütteseadme valimisel pööra tähelepanu tarvikutele. Kui sa ei ole varem kütteseadet ostnud, siis võib juhtuda, et sind võidakse teistes kauplustes üle kavaldada, sest teatud osad lihtsalt ei kuulu gaasikütteseadme hinna sisse. Enamasti on need osad reduktor ja gaasivoolik – ilma nende osadeta kütteseade ei tööta. Tahame rõhutada, et meie Heatum Alonzo küttekeha on täiskomplekt ja sisaldab kõiki küttekeha kasutamiseks vajalikke seadmeid, sa ei pea ostma eraldi gaasiballooni, kuna see kuulub toote standardvarustusse. Täpsemalt saate komplekti kohta lugeda “Lisainfo” alt.

Parem kui sarnase kujuga analoogid.

Meie Heatum Alonzo gaasikütteseadmel on palju eeliseid sarnaste vihmavarju-/seenekujuliste gaasikütteseadmedete ees. Gaasikütteseade on juba praegu populaarne ja meie klientide poolt hinnatud. Siin on mõned funktsioonid, mis muudavad Heatum Alonzo küttekeha eriliseks:

  • Heatum Alonzo mobiilsel kütteseadmel on väga tugevad ja kvaliteetsed transpordirattad, mis võimaldavad kütteseadme lihtsalt ja vaevata teise kohta viia. See on väga mugav, kui saate gaasikütteseadet kasutada erinevates kohtades. Näiteks restoranis paigutatakse see olenevalt sellest, kus külastajad istuvad. Kodus saad küttekeha viia garaaži või mujale kui Sa seda parajasti ei kasuta.
  • Heatum Alonzo kütteseadme struktuur on täiendavalt tugevdatud, kergesti kokkupandav. Väliskütteseadme puhul kasutatud roostevaba teras on paksem kui enamik sellisel kujul müüdavaid väliskütteseadmeid. Seetõttu võib meie müüdav küttekeha Heatum Alonzo, mis kaalub 18 kg, olla mõne kilogrammi võrra raskem kui teiste tootjate omad. Väike kaaluerinevus ei ole sulle transpordi või ümberpaigutamise ajal märgatav, kuid see aitab oluliselt kaasa kütteseadme enda tugevusele ja stabiilsusele, eriti tuulisel päeval.
  • Heatum Alonzo kütteseade on korrosioonikindel. Sel põhjusel võite olla kindel, et ostate kauakestva ja töökindla küttelahenduse.

Tõhusus. Looduse kaitsmine.

  • Selle Heatum Alonzo mudeli gaasikütteseadmed põletavad 100% gaasi, tagades nii kõrge küttekeha efektiivsuse ja “sõbralikkuse” looduse suhtes.

Loodud kasutaja mugavuse huvides.

See Heatum Alonzo küttekeha on disainitud tuginedes tootja aastatepikkusele kogemusele küttekehade turul. Sellel gaasikütteseadmel on palju omadusi, mis kohe silma ei hakka, kuid aitavad kasutajat:

  • Äärmiselt lihtne kasutada. Kütteseadme Heatum Alonzo sisselülitamiseks piisab, kui ühendate gaasiballooni, keerate gaasi lahti ja vajutate süütenuppu. Kütte intensiivsust saab reguleerida hoova abil.
  • Uue põlvkonna niiskuskindel PIEZO süüteelement. See süüteelement töötab ilma akuta, seega peab Heatum Alonzo küttekeha kindlasti kaua vastu ilma lisavajadusteta.
  • Avalikes kohtades kasutamiseks on eriti mugav, et gaasiballoon on kindlalt kaitstud, nii et juurdepääsuks tuleb kogu kütteseadme alumine korpus üles tõsta. 

Ohutu küttekeha. Ideaalne nii era- kui ärikasutuseks.

  • Küttekeha võre, mis katab reflektorit (ala, kus gaas põleb), on valmistatud kuumakindlast roostevabast terasest, mis tagab küttekeha vastupidavuse. Kogu gaasipõlemine toimub kõrgel, tänu sellele funktsioonile on need gaasikütteseadmed kõige populaarsem lahendus avalikes kohtades, restoranides või kohtades, kus võivad viibida lapsed.
  • Gaasikütteseade kustutab automaatselt tule ja katkestab gaasivarustuse, kui küttekeha kaldub 45-kraadise või suurema nurga alla.
  • Gaasikütteseade peab olema konstrueeritud nii, et see ei tekita lahtist leeki.

Gaasiballooni mahuti kohal on integreeritud elemendid ballooni kinnitamiseks. Kui kütteseade vajub kaldu või kukub ümber, jääb gaasiballoon mahutisse ja ei kuku välja

PAGALBA ČIA IR DABAR !

Mūsų konsultantai – pasiruošę Jums padėti I-VII 08:00 – 17:00

Lisainformatsioon

Kaal 18 kg
Gaasisoojendi võimsus

kuni 13500 W

Gaasisoojendi korpus

Roostevaba teras

Süüte tüüp

Põleti. Toiteallikat pole vaja

Gaasisoojendi komplekt

Soojendi, gaasirõhu regulaator, reduktor, voolik, transpordirattad, gaasiballoon (täitmata)

Gaasisoojendi kaal

18 kg

Soojusregulaator:

Olemas.

Transpordirattad

Olemas.

Kaitse gaasilekke eest

Olemas

Automaatne väljalülitamine

Olemas. Kui gaasisoojendi ümber läheb, lülitub see automaatselt välja.

Gaasi tüüp

Butaan/propaan või nende segu.