Tootekategooriad

Müük:

Pop-up telk 3x3 must Zeltpro PROFRAME

Allahindlus!

Tasuta tarne üle 150 EUR tellimustele

GARANTII

USALDUSVÄÄRNE KVALITEET

Erakordselt tugev konstruktsioon - professionaalseks kasutamiseks!

Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe!

Roostekindel. Konstruktsioon on kaetud korrosioonivastase värviga.

Väga kiire kokkupanek - kõigest 1 minutiga!

100% veekindel tänu telgi presendi õmblemis-/liimimistehnoloogiale.

Garantii tagatud!

Pop-up telk 3x3 must Zeltpro PROFRAME

295,00 239,00

Hind ilma käibemaksuta 197.52 €

Laost otsas

Kas Sul on küsimusi tarneaja kohta?

Tasuta tarne üle 150 EUR tellimustele

GARANTII

USALDUSVÄÄRNE KVALITEET

ABI SIIN JA PRAEGU!

Meie konsultandid on valmis Sind aitama E-R 9:00-21:00

Erakordselt tugev konstruktsioon - professionaalseks kasutamiseks!

Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe!

Roostekindel. Konstruktsioon on kaetud korrosioonivastase värviga.

Väga kiire kokkupanek - kõigest 1 minutiga!

100% veekindel tänu telgi presendi õmblemis-/liimimistehnoloogiale.

Garantii tagatud!

Tootekirjeldus

Kvaliteetne, vastupidav PROFRAME klass – kõige levinum valik Euroopas. PROFRAME on vastupidavamad kui EKOSTRONG telgid, seega on need ideaalsed välitingimustes toimuvaks kaubandustegevuseks, aias kasutamiseks või PROMO-üritusteks. Pop-up telk on 100% veekindel, seega pakub see usaldusväärset kaitset halva ilma korral.

Telgikomplekt must 3x3

Raam

Kokkupandava käärkonstruktsiooni loomiseks on kasutatud pulbervärviga kaetud 40 mm kuusnurkseid terasprofiile, mis on UV-, korrosiooni- ja ilmastikukindlad. Telgi raami osad on ühendatud kvaliteetsete sertifitseeritud kruvidega. Telgi katte ja konstruktsiooni kokkupuutekohad on täiendavalt tugevdatud hõõrdumisvastase materjaliga, mis suurendavad nende kohtade kulumiskindlust. Telgi jalgadel on suhteliselt suured alusplaadid, et tagada telgi stabiilsus. Telgis kasutatakse väga vastupidavaid polümeerkomposiidist ühendusi, mis on palju stabiilsemad ja vastupidavamad kui tavalised plastühendused. Jalgade kõrgust on võimalik reguleerida. Telgi jalgade soovitud kõrguse saab lukustada kvaliteetse klõpsusüsteemi abil.

PROFRAME tüüpi pop-up telk

Katus ja seinad.

Telgi katuse ja seinte kangas on sertifitseeritud vastavalt Euroopa UV-standardile 801. Telk on saanud maksimaalse koefitsiendi sertifikaadi väärtuse 80+. See on valmistatud polüestrist koos täiendava PVC-kattega vastavalt standardile DIN60905. Maksimaalse õmblustugevuse ja niiskuskindluse tagamiseks on kasutatud tööstuslikke õmblustehnikaid. Kokkupandava telgi katuse nurgad on trosside kinnitamiseks aasadega tugevdatud. See tähendab, et saad selle isegi väga halbades ilmastikutingimustes korralikult kinnitada ja tagada telgi stabiilsuse. Telgi seinad ja katus on 100% veekindlad. Katus kinnitatakse konstruktsiooni külge nii takjapaela kui ka täiendavalt lukkudega. Kõik seinad on eraldiseisvad, seega on vajadusel võimalik mõned seinad panemata jätta. Seinad kinnitatakse üksteise ja katuse külge takjapaeltega ning seejärel veel eraldi kinnitustega konstruktsiooni külge.

Alusele kinnitamine.

Telk kinnitatakse pehmele alusele vaiade ja trossidega (kaasas). Kõva aluse puhul tuleb jalgade külge kinnitada täiendavad raskused (vajadusel küsi lisa).

Hooldus, kokkupanek ja hoiustamine.

Pop-up telki on väga kiire ja lihtne kokku panna. Enamasti ei ole telgi kokkupanekuks üksikasjalikke juhiseid vajagi, kuid lisame need sellegipoolest ja anname küsimuste korral nõu. Telki on tänu mustust hülgavale kvaliteetsele polüestrile väga lihtne hooldada. Kokkupandav telk võtab väga vähe ruumi, seega saad seda hõlpsasti autos transportida ja selle hoiustamiseks pole vaja palju ruumi.

Telgi transpordikott – Sinu telgi mobiilsuse tagamiseks.

Iga meie poolt müüdava pop-up telgi põhivarustusse kuulub kvaliteetne transpordikott, mis aitab Sul oma telki kiiresti ja lihtsalt ühest kohast teise viia. Kott on valmistatud vastupidavast Oxfordi materjalist ja sellel on sisseõmmeldud kandesangad. Soovitame telki alati kotis hoida, see aitab panipaigas korda tagada.

Lisateave:

Et tagada meie müüdava telgi kvaliteet, on see enne pakkimist kontrollitud. Vajaduse korral tagame varuosade kättesaadavuse. Koos telgiga saad kaasa selged juhised telgi kokkupanekuks. Sellel telgil on 2-aastane garantii.

PAGALBA ČIA IR DABAR !

Mūsų konsultantai – pasiruošę Jums padėti I-VII 08:00 – 17:00

Lisainformatsioon

Kaal 33 kg
Ülesseadmisele kuluv aeg

Väga kiiresti, vaid ühe minutiga.

Värv

Must

Telgi konstruktsioon

Metallprofiilid (40 mm), kuusnurksed, tööstuslik pinnakate korrosioonikindlate värvidega. Profiilid on omavahel ühendatud tugevate plastikühendustega.

Konstruktsiooni omadused

Vastupidav, tugev, sertifitseeritud. Toodetud kasutades kaasaegseimat konstruktsiooni profiilide valmistamise tehnoloogiat.

Profiili ühendused

Loodud sagedaseks kokkupanekuks ja professionaalseks kasutamiseks.

Telgi jalgade kõrgus

Lihtsasti reguleeritav

Telgi osad

Telgi raam, 4 seina (3 seina on täielikult suletud, 1 sein tõmblukuga), kinnitusvaiad ja -köied, transpordikott.

Suurus

3×3

Telgi tüüp

PROFRAME

Telgi profiil

Terasest 40 mm kuusnurkne

Piltide info

Püüame eset fotol võimalikult täpselt kujutada, kuid erinevate ekraaniseadete, -omaduste või erineva valgustuse tõttu võivad eseme värv, kuju või muud parameetrid erineda.