Päikesevarjud

Loe rohkem
204,00 €
255,00 €
Kohaletoimetamine 1-2 tööpäeva jooksul
Värv: Antratsiit
Suurus: 2.70 x 2.70
Vastupidavus: Vihmale, päikesele (UV40+)
-19%
69,00 €
89,00 €
Kohaletoimetamine 1-2 tööpäeva jooksul
Värv: Must
Sobib: Kõikidele ristikujulistele alustele
Kaal (täidetuna): Täidetud veega – 60 kg, täidetud liivaga – 80 kg.
-22%

Päikesevarjud - tootekategooria, mis on tänu oma praktilisusele ja suurepärasele hinna-kvaliteedi suhtele juba aastaid klientide lemmik olnud. Soojal aastaajal püüavad paljud meist võimalikult palju aega värskes õhus veeta: nautida päikest, tähistada erinevaid sündmusi, süüa välikohvikutes ja lastega õues aega veeta. Päikesevari võimaldab pikendada õuesviibimist, kaitstes täiskasvanuid, lapsi ja lemmikloomi mitte ainult päikesepõletuse eest, vaid pakkudes ka suurepärast kaitset vihma eest. Suur valik disainilahendusi ja värvitoone võimaldab Sul luua stiilse, moodsa ja praktilise ruumi ning harmoonilise ilme, mis sobib Sinu kodu või restorani välialaga.

Päikesevarjud kaitsmaks päikese ja vihma eest

Otsid suurt päikesevarju, mis kaitseks päikese ja vihma eest? Suurepärane idee, kuid loe hoolikalt tootekirjeldust ja tehnilisi andmeid. Nii saad veenduda, et ostad kvaliteetse toote, mis vastab Sinu vajadustele. Meie e-poes müüdavad päikesevarjud on valmistatud kõige kaasaegsemate õmblustehnoloogiate abil ning kangas on 100% veekindlast materjalist, mis tagab kaitse vihma eest ning takistab tolmu ja mustuse kogunemist. Samuti immutame materjali tootmisprotsessi käigus UV-kindla värviga, seega sobivad meie varjud ideaalselt ka kuumal päeval logelemiseks.

Meie veebipoes müüdavatel päikesevarjudel on veel üks eelis - suur vastupidavus tuulele. Varju kangas on tihedamalt alumiiniumraami külge kinnitatud (rohkem kinnituspunkte) kui teiste tootjate sarnastel mudelitel, seega ei ole tugeva tuule korral vaja seda sulgeda ega siseruumides hoiustada. Need varjud on valmistatud kõrgeima kvaliteedi ja vastupidavuse saavutamiseks nii eraisikutele kui ka restoranide, hotellide või kohvikute klientidele, seetõttu sai valituks alumiiniumist raam (alus). Alumiinium on korrosioonikindel, ja kerge (mobiilne). Varju ning varju alus on valmistatud terasest, mis tagab stabiilsuse ka tuulise ilmaga. Varju alusele saab asetada lisaraskused - spetsiaalsed klotsid, mis on saadaval meie e-poes.

Päikeservarjud terrassidele, kohvikutesse ja restoranidesse

Kvaliteetsed, suured ja stiilsed varjud on restoranide ja hotellide jaoks üks olulisemaid detaile. Seetõttu nimetatakse neid sageli „välikohvikute varjudeks“. Miks osta vari meie e-poest?

Pakume erinevates mõõtudes kandilisi päikesevarje: 300x300 cm, 400x400 cm, 500x500 cm, millega saab katta suure hulga välilaudu vaid mõne varjuga.

Meie müüdavad varjud on erakordselt kvaliteetsed: alumiiniumist valmistatud raam on korrosioonikindel, varju alus on terasest, mis tagab stabiilsuse, ning varju kangaks valitud impregneeritud polüester säilitab värvi ja on kergesti hooldatav.

Külalistele mugavuse tagamiseks ja hubase keskkonna loomiseks saab selle külge riputada erinevaid lisasid: soojuskiirgurid, valgusketid, mitmesugused kaunistused.

Kanga saab valida paljude värvide hulgast, et saaksid hõlpsasti luua Sinu interjööri või eksterjööriga sobiva stiilse ilme. Päikesevarju kangast saab kaunistada erikujundusega: ettevõtte või partneri logodega.

Meie tugeva päikesevarju soetamisel võid kindel olla, et soetad Sinu ootustele vastava sertifitseeritud toote, sest need varjud kaitsevad nii kahjuliku päikesekiirguse kui ka vihma ja niiskuse eest.

Meie e-poes müügil olevaid varjusid iseloomustab kvaliteetne ning hõlpsasti kasutatav avamis- ja kokkupanemismehhanism, mis ei tekita kasutajatele lisaraskusi ega -muresid.

Päikesevarjud koju

Mõnda aega arvati, et päikesevarjud on ainult restoranides ja kohvikutes kasutamiseks, kuid inimeste soov veeta kvaliteetaega looduses, rõdul või aias on ilma päikesevarjuta hakkama saamise mõeldamatuks muutunud. Päikesevari rõdul on väga praktiline toode: saad sellega endale luua otsese päikese eest varjatud ala. Saad lõõgastuda, ilma et päikesekiirgus kahjustaks Sinu, Sinu laste või lemmikloomade tervist. Päikesevarjud on kahtlemata suurepärane lahendus, kui Sul puudub õues katusega ala - vari pakub kaitset niiskuse ja vihma. Reguleeritava kõrgusega varjud on tänu oma mitmekülgsusele (kaitse vihma ja päikese eest) ning stiilsele ja uuenduslikule disainile, mis ei täida mitte ainult otsest funktsiooni, vaid ka kaunistab ruumi, populaarne ese puhkusel, pulmadel ja sünnipäevadel. Nagu juba mainitud, päikesevarje võimalik täiendada lisadega: soojuskiirgurid, valgusketid, pidustuste teemaga sobivad lisadekoratsioonid, et saaksid hõlpsasti luua unikaalse väljanägemisega ruumi.

Pakume erineva suurusega päikesevarje: 300x300 cm, 400x400 cm, 500x500 cm. Viimast nimetavad meie kliendid isegi „välitingimustes kasutatavaks pergola-varjuks“! Ostusoov on olemas, kuid Sul on küsimus? Võta ühendust meie klienditeeninduse spetsialistidega, kes on valmis aitama kõige sobivama toote valimisel, ja kui ostad hulgi - teeme allahindlust, et saaksid kvaliteetsed tooted hea hinnaga.

Võtke ühendust!