Tootekategooriad

Müük:

Heatum Redem gaasisoojendi koos gaasiballooniga

Allahindlus!

Tasuta tarne üle 150 EUR tellimustele

GARANTII

USALDUSVÄÄRNE KVALITEET

Heatum Redem gaasisoojendi koos gaasiballooniga

294,00 244,00

Hind ilma käibemaksuta 201.65 €

Laos

Tarneaeg: 1-2 tööpäeva

Telli kohe - me tarnime märtsil 23 d.
*Transporditingimused leiad siit
Telli kohe - atsiimkite šiandien (09:00 - 18:00)
Adresas: Visorių g. 20, Vilnius
Koos ostes - soodsam!
Valguskett soodustus
-
+
39,00 32,50
Valguskett kust osta
-
+
39,00 32,50
Tasuta tarne üle 150 EUR tellimustele

GARANTII

USALDUSVÄÄRNE KVALITEET

ABI SIIN JA PRAEGU!

Meie konsultandid on valmis Sind aitama E-R 9:00-21:00

Tootekirjeldus

Vihmavarju/seene kujuga Heatum Redem gaasikütteseade on väga stiilne ja uuenduslik valik teie keskkonda. Need gaasiküttega väliskütteseadmed on valmistatud kvaliteetsest, vastupidavast ja kauakestvast pulbervärvitud terasest, seega peavad nad vastu aastaid kaotamata sealjuures oma esteetilist väljanägemist. Omapärane vihmavarju / seenekujuline disain annab elegantse ja luksusliku välimuse ning sinu üritusele või kodule lisaväärtust, mistõttu on need pruunid värvilised gaasikütteseadmed lemmikud pulmades, tähtpäevadel, restoranides ja koduterrassidel. Kui lülitad Heatum Redem välisküttekeha sisse, hakkab see sõltuvalt ilmastikutingimustest kohe meeldivat soojust kiirgama ning juhtpaneeli abil saad hõlpsasti reguleerida kütte intensiivsust. Tänu Heatum Redem küttekehale saad ka külmas kliimas rohkem aega õues hubaselt veeta ning lisaks otsesele funktsioonile annab küttekeha korpusest läbi jooksev leek valgust ja loob hubase tunde.

Komplektne kasutamiseks.

Gaasikütteseadme valimisel pöörake tähelepanu, mis komplekti kuulub. Kui te ei ole varem kütteseadet ostnud, siis võib juhtuda, et teid võidakse teistes kauplustes üle kavaldada, sest teatud osad lihtsalt ei kuulu gaasikütteseadme hinna sisse. Enamasti on need osad reduktor ja gaasivoolik – ilma nende osadeta kütteseade ei tööta. Tahame rõhutada, et meie Heatum Redem küttekeha on komplektne ja sisaldab kõiki küttekeha kasutamiseks vajalikke seadmeid, sa ei pea ostma täiendavat gaasiballooni, kuna see komplekti. Lisatarvikute kohta saate täpsemalt lugeda allpool olevast jaotisest “Lisainfo”.

Võrreldes sarnase kujuga analoogsete küttekehadega.

Meie Heatum Redem gaasikütteseadmel on palju eeliseid sarnaste vihmavarju-/seene kujuliste gaasikütteseadmete ees. Gaasikütteseade on juba praegu populaarne ja meie klientide poolt hinnatud. Siin on mõned funktsioonid, mis muudavad Heatum Redem küttekeha eriliseks:

  • Heatum Redem mobiilsel kütteseadmel on väga tugevad ja kvaliteetsed transpordirattad, mis võimaldavad kütteseadme lihtsalt ja vaevata teise kohta viia. See on väga mugav, kui saate gaasikütteseadet kasutada erinevates kohtades. Näiteks restoranis paigutatakse see olenevalt sellest, kus külastajad istuvad. Kodus saad küttekeha viia garaaži või mujale kui Sa seda parajasti ei kasuta.
  • Heatum Redem kütteseadme konstruktsioon on täiendavalt tugevdatud ja kergesti kokkupandav. Väliskütteseadme valmistamiseks kasutatud värvitud teras on paksem kui enamikul sellisel kujul müüdavaid väliskütteseadmetel. Sel põhjusel võib meie müüdav Heatum Redem kütteseade kaaluga 19 kg olla teistest tootjate seadmetest mitu kilogrammi raskem. Väike kaaluerinevus ei ole sulle transpordi või ümberpaigutamise ajal märgatav, kuid see aitab oluliselt kaasa kütteseadme enda tugevusele ja stabiilsusele, eriti tuulisel päeval.

Tõhusus. Looduse kaitsmine.

  • Selle Heatum Redem mudeli gaasikütteseadmed põletavad 100% gaasi, tagades nii kõrge küttekeha efektiivsuse ja “sõbralikkuse” looduse suhtes.

Loodud kasutaja mugavuse huvides.

See Heatum Redem küttekeha on disainitud tuginedes tootja aastatepikkusele kogemusele küttekehade turul. Sellel gaasikütteseadmel on palju omadusi, mis kohe silma ei hakka, kuid aitavad kasutajat:

  • Äärmiselt lihtne kasutada. Kütteseadme Heatum Redem sisselülitamiseks piisab, kui ühendate gaasiballooni, keerate gaasi lahti ja vajutate süütenuppu. Kütte intensiivsust saab reguleerida hoova abil.
  • Uue põlvkonna niiskuskindel PIEZO süüteelement. See süüteelement töötab ilma akuta, seega peab Heatum Redem küttekeha kindlasti kaua vastu ilma lisavajadusteta.
  • Avalikes kohtades kasutamiseks on eriti mugav, et gaasiballoon on kindlalt kaitstud, nii et juurdepääsuks tuleb kogu kütteseadme alumine korpus üles tõsta. 

Ohutu küttekeha. Ideaalne nii era- kui ärikasutuseks.

  • Küttekeha võre, mis katab reflektorit (ala, kus gaas põleb), on valmistatud kuumakindlast roostevabast terasest, mis tagab küttekeha vastupidavuse. Kogu gaasipõlemine toimub kõrgel, tänu sellele funktsioonile on need gaasikütteseadmed kõige populaarsem lahendus avalikes kohtades, restoranides või kohtades, kus võivad viibida lapsed.
  • Gaasikütteseade kustutab automaatselt tule ja katkestab gaasivarustuse, kui küttekeha kaldub 45-kraadise või suurema nurga alla.
  • Gaasikütteseade peab olema konstrueeritud nii, et see ei tekita lahtist leeki.

Gaasiballooni mahuti kohal on integreeritud elemendid ballooni kinnitamiseks. Kui kütteseade vajub kaldu või kukub ümber, jääb gaasiballoon mahutisse ja ei kuku välja

PAGALBA ČIA IR DABAR !

Mūsų konsultantai – pasiruošę Jums padėti I-VII 08:00 – 17:00

Lisainformatsioon

Kaal 19 kg
Gaasisoojendi võimsus

kuni 13500 W

Gaasisoojendi korpus

Teras

Süüte tüüp

Põleti. Toiteallikat pole vaja

Gaasisoojendi komplekt

Soojendi, gaasirõhu regulaator, reduktor, voolik, transpordirattad, gaasiballoon (täitmata)

Gaasisoojendi kaal

19 kg

Soojusregulaator:

Olemas.

Transpordirattad

Olemas.

Kaitse gaasilekke eest

Olemas

Automaatne väljalülitamine

Olemas. Kui gaasisoojendi ümber läheb, lülitub see automaatselt välja.

Gaasi tüüp

Butaan/propaan või nende segu.